This Is Us

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:This Is Us 1-2. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

This Is Us Sezon 1080p Torrent İndir

This Is Us Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

This Is Us, 20 Eylül 2016’da NBC’de prömiyer olan Dan Fogelman’ın yarattığı bir Amerikan komedi-tiyatro dizisidir. Bu seri, iki ebeveynin ve üç çocuğun, babasının doğum günlerinde doğdukları hayatlarını ve ailelerini izler. Dizi Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson, Chris Sullivan, Ron Cephas Jones, Jon Huertas, Alexandra Breckenridge, Niles Fitch, Logan Shroyer, Hannah Zeile, bir oyuncu kadrosu Mackenzie Hancsicsak, Parker Bates, Lonnie Chavis, Eris Baker ve Faithe Herman. This Is Us Los Angeles’ta çekildi.

Dizi, En İyi Televizyon Dizisi – Drama, 74. Altın Küre Ödülleri ve 7. Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde En İyi Drama Dizisi’ne aday gösterildi ve Amerikan Film Enstitüsü tarafından En İyi Televizyon Programı seçildi. Sterling K. Brown bir dizi, bir Altın Küre, bir Eleştirmenlerin Seçimi Ödülü ve dizide oyunculuk için bir NAACP Resim Ödülü aldı. Mandy Moore ve Chrissy Metz En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Altın Küre adaylığı aldı. 2017’de dizi, Drama Dizisi’nde Seçkin Drama Aktörüne Brown kazanarak Üstün Drama Dizileri de dahil olmak üzere on Emmy adayı aldı.

27 Eylül 2016’da NBC, 18 bölümün tam bir sezonu için seriyi aldı. Ocak 2017’de NBC, her biri 18 bölümden oluşan iki ek sezon için diziyi yeniledi. İkinci sezon, 26 Eylül 2017’de başlamıştır. Üçüncü sezon, 25 Eylül 2018’de başlamıştır.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

This Is Us TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 20.0 GB per Season
  • Süre: 1-2. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Komedi – Romantik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2016 –
  • IMDb: 8.8

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

This Is Us 1080p 1-2. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.