Three Girls

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Three Girls 1. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Three Girls 1080p Torrent İndir

Three Girls 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Three Girls, senaryo yazarı Nicole Taylor tarafından yazılan ve 16- 18 Mayıs 2017 tarihleri ​​arasında BBC One’da üst üste üç gece yayınlanan Philippa Lowthorpe tarafından yönetilen üç bölümlük bir İngiliz televizyon dizisi. BBC Stüdyoları ve Studio Lambert arasında ortak bir yapım olan seri, Rochdale çocuk cinsel istismar halkalarını çevreleyen olayların dramatik bir versiyonudur ve makamların güvenilmez tanıklar olarak algılandığı için yetkililerin tecavüz iddialarını soruşturamadıklarını açıklamaktadır. Hikayeye kurbanların üçü açısından bakılıyor: on dört yaşındaki Holly Winshaw (Molly Windsor), on altı yaşındaki Amber Bowen (Ria Zmitrowicz) ve küçük kız kardeşi Ruby (Liv Hill); Odak daha sonra cinsel sağlık çalışanı Sara Rowbotham’a (Maxine Peake) yönelse de, sosyal hizmetlerden yardım almak için tekrar tekrar memnun kaldıktan sonra davanın dikkatini çekti ve polis sağır kulaklara düştü.

Davanın baş araştırmacısı olan DC Margaret Oliver (Lesley Sharp), tam yetkili bir araştırmayı kışkırtmak için üst düzey subayı Sandy Guthrie’nin (Jason Hughes) desteğini kazanmayı başarıyor. Ancak, önemli kanıtlara rağmen, CPS, “gerçekçi olmayan bir mahkumiyet olasılığı” nedeniyle davanın düşmesine karar verdi. Margaret, Amber Bowen’in eski erkek arkadaşı Tariq (Wasim Zakir) aleyhinde ifade vermesi için ikna edildikten sonra, polis ve mağdurların yardımlarıyla birlikte görevli olan savcı Nazir Afzal (Ace Bhatti) tarafından yeniden açıldı. ringe katılan on kişiye karşı güvenli mahkumiyetler. Rowbotham, Oliver ve Afzal hepsi dizide danışman olarak görev yaptı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Three Girls TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 0.7 GB per Sezon
  • Süre: 1.Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Suç
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2017 –
  • IMDb: 8.3

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Three Girls 1080p 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.