Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK TORRENT

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ STEAMPUNKS ]

 

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands REPACK TORRENT İNDİR

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK TORRENT İNDİR

 

 

Tom Clancy’nin Ghost Recon® Wildlands‘da en fazla 3 yoldaşa sahip bir grup oluşturun ve devasa, tehlikeli ve duyarlı bir açık dünyada, kesin bir askeri atıcı karşılaşmasını takdir edin. Aynı şekilde 4v4 sınıf tabanlı stratejik savaşlarda PVP oynayabilirsiniz: Hayalet Savaş.

KARTELİ AŞAĞI getir

Çok uzak olmayan bir gelecekte, Bolivya, utanç verici ve vahşiliğe yol açan acımasız bir ilaç karteli olan Santa Blanca’nın kontrolüne girdi. Hedefleri: şimdiye kadarki en büyük Narco-Devleti yapmak.

Bir GHOST’a dönüş

Hayaletinizi, silahlarınızı ve armağanlarınızı yapın ve tamamen değiştirin. Oyun tarzının toplam esnekliğini takdir edin. Grubunuza liderlik edin ve karteli ya tek başına ya da üç arkadaşınızla birlikte aşağı indirin.

BOLİVİA’yı araştırın

Ubisoft’un en büyük aktivite deneyimi ile yapılan açık dünya. Wildlands’in hem karada hem de arazide göze çarpan, 60’tan fazla benzersiz araçla dikkat çeken çeşitli manzaralarını keşfedin.

GÖZLERİNİZE GİRİN

Santa Blanca Karteli’nin çekilmesi Tobii Göz İzleme ile çok daha zengin bir ilişkiye dönüşüyor. Uzatılmış Görünüm, Bakış Açısı ve İletişim Çarkı gibi zirveler, normal göz geliştirmenizi, dünya ile işbirliği yapmak için, geleneksel kontrollerinizi engellemeden veya ayarlamadan kullanmanıza izin verir. Halihazırda yetenek listesinin ardından geniş bir gözle donatılmış olan grup yazışmalarının daha tutarlı olduğu, itfaiyelerin daha uç noktaya dönüştüğü ve yeni çevrenizi araştırmanın çok daha sürükleyici bir girişime dönüştüğü görülüyor.

Tür: Aksiyon, Macera, Açık Dünya
Platform: PC
Boyut: 32.9 GB
Crack: STEAMPUNKS
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 60 GB

 

… NOT …

REPACK VERSİYONDUR.

ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA BİR FARKI YOKTUR.

EKSTRA SIKIŞTIRMA YAPILARAK BOYUT 56 GB’DAN 32 GB’A DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.