Tomb Raider 2018

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Tomb Raider 2018 TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Tomb Raider 2018 1080p Torrent İndir Türkçe Alt Yazılı

Tomb Raider 2018 1080p Torrent İndir Türkçe Alt Yazılı

 

film-konusu

 

Tomb Raider, Roar Uthaug’un yönettiği ve Evan Daugherty ve Robertson-Dworet’in öyküsünden Cenevre Robertson-Dworet ve Alastair Siddons’un senaryosunun yer aldığı bir 2018 aksiyon-macera filmi. Bir Amerikan ve İngiliz ortak yapımı , aynı adı taşıyan 2013 video oyununa dayanarak, Crystal Dynamics’in devamı niteliğindeki bazı unsurlarıyla birlikte Tomb Raider film serisinin yeniden başlatılmasıdır. Filmde babası Alicia Vikander’in babası Lara’nın en çok bilinen yerlerine kaybolan bir yolculuğa çıkarak Lara Kayıp olarak kaybolmasıyla ilgili gizemini çözmeyi umut ediyor. Dominic West, Walton Goggins, Daniel Wu ve Kristin Scott Thomas rolleri destekliyorlar.

Ana fotoğrafçılık Ocak-Haziran 2017 arasında Birleşik Krallık’taki Warner Bros Stüdyolarında ve Güney Afrika’da Cape Town’da gerçekleştirildi. Paramount Pictures tarafından dağıtılmayacak ilk Tomb Raider filmi, 14 Mart 2018’de Birleşik Krallık’ta ve 16 Mart 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde RealD 3D, IMAX 3D’de Warner Bros. Pictures tarafından yayınlandı. ve IMAX. Film, 2001 yılında Angelina Jolie’nin orijinal filminin 274 milyon dolarının hemen altında, ancak 2003’teki devamından daha fazlası olan 273 milyon doları buldu.

Film eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı, bazıları arsaları “sayıları boyamak” olarak nitelendirirken, diğerleri de şahane ve Vikander’in performansındaki grittiness ve gerçekçi tavırları övdü. Croft karakterizasyonu polarize bir tepki çizdi; Bazıları onu “yetenekli, güçlü ve karşılanmamış bir eroin” olarak tanımlarken, diğerleri onu mülayim olarak adlandırdı ve bir “boks torbası ve av tüfeği”.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Next Gen Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2 GB
  • Süre: 2 Saat 2 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Macera – Drama
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 6.4

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Tomb Raider 2018 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.