Tools Up!

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Tools Up!

Full Torrent Oyun İndir

[ HOODLUM ]

 

 

Tools Up! Full torrent oyun indir

Tools Up! Full torrent oyun indir

 

 

oyun-konusu

 

 

Yarın yokmuş gibi yenile! Ev yenileme konusunda bu yoğun eğlence eşli oyununda arkadaşlarınızı toplayın ve bazı çalışmalara ihtiyaç duyan bir gökdelenin tepesine çıkın. Çeşitli dairelerin sahipleri evlerini sizin elinizde bıraktı. Size verdikleri tek şey yerlerinin nasıl görünmesi gerektiğinin bir planı. Görevi tamamlamak ya da uğraşmak için arkadaşlarınızla işbirliği yapın!

Araçlar Yukarı! Dört oyuncuya kadar yerel bir multiplayer oyunudur. Zamana karşı birlikte çalışın ve vahşi bir yenileme partisine ev sahipliği yapın.

Özellikler: Sert boya duvarları yapın, fayans döşeyin ve ihtiyacınız olan her şeyi diğer odalara atın. Birlikte daha iyi oynayın – kanepeleri zamana karşı hareket ettirmek için üç oyuncuya katılın. Beklenmedik olanı bekleyin – çevresel unsurlar bir şeylere yol açar. Lavla çevrili bir binayı hiç tamir ettiniz mi?

 

Ekibi yönetin – planı elinde tutan kişi kamera açısından sorumludur. Eğlenceye katılın – basit kontroller ve düşük giriş seviyesi Tools Up! herkes için mükemmel bir parti oyunu.

Her zaman olmak istediğin ev geliştirme uzmanı ol. Araçlar olun Birlikte olun.Bir daha iyiBaşka odalardaki insanlara şeyler atın ya da … diğer odalara insanları atın! Zamana karşı yarışırken hiçbir kötü fikir yoktur. Havuza dalın, buzun üzerinde kaydırın ve lav akıntılarını önleyin.

 

Evet, lav akarsuları. O kadar kolay ki, onu mahvedemezsin! Ekip çalışması, daireleri yenilerken, teslimat adamlarını kovalarken ve her seviye için bir yıldız (ya da belki yıldızları bile) kazanırken, zamana karşı önemli bir rol oynar! Daha zorlu görevlerin kilidini açmak için görevleri tamamlayın.

 

İpucu: Takım çalışması anahtardır. Zor çalış, hardTools Up oynayın! Size basit kontrollerin ve bir Parti Modunun her partiyi parti yapacağını gösterecek! Kampanya modundaki seviyelerin kilidini aç ve Parti Modunda ustalaş. Bu nedenle, kontrol cihazlarınızı alın ve Tools Up! ‘In ilk kuralını hatırlayın!

 

 

 

  • Tür: Aksiyon – Macera – Simülasyon

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 0.5 GB

 

  • Crack:  HOODLUM

 

  • Çıkış Tarihi: 3 Aralık 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Tools Up! TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Tools Up! Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

Minimum:
İşletim Sistemi: WIN7-64 bit
İşlemci: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570DirectX: Sürüm 11
HDD: 3 GB boş alan

 

 

 

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Tools Up! HOODLUM TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.