NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Assassin’s Creed Origins RePack Torrent İndir

Assassin’s Creed Origins

RePack Torrent Oyun İndir [CPY]

 

Assassin’s Creed Origins Full Torrent İndir
Assassin’s Creed Origins Full RePack  Torrent İndir

 

Assassin’s Creed Origins‘de bu sefer eski Mısır’dayız. Bir dinamit enerji savaşı var, bu da çıkarlarla dolu bir çağa son vereceğiniz anlamına geliyor. Suikast Kardeşliği Örgütünün en altında yatan gerçek temellerine yapacağınız bu gezi hakkında gizlilik ve gözden kaçan efsaneler hakkında içeriden bilgi edinmeniz gerekiyor. CPY crackli Assassin’s Creed Origins RePack Torrent İndir.

ÇOK DAHA FARKLI BİR ÜLKE

Nil Nehri boyunca gidin, piramitlerin bulmacalarını açın, bu muazzam ve eksantrik keşfedilmemiş, tehlikeli eski sürüleri ve vahşi hayvanlarla savaşırken bulmaya çalışın.

SÜREKLEYİCİ HİKAYELER

Farklı misyonlar ve enerjik hikayeler, en kökten en azına kadar sayısız yoğun ve olağanüstü karakterle sınırları zorlayacak gibi duruyor.

MUHTEŞEM RPG

Savaşmak için radikal olarak çok daha iyi bir yaklaşım bulun. Çok çeşitli özelliklerde nadir silahları yakalayın ve kullanın. Karmaşık dinamik mekaniğe yaklaşımınızı açın ve yeteneklerinizi olağanüstü ve yoğun düşmanlara karşı ateşleyin.

 

 

Tür: Aksiyon, Açık Dünya, Macera
Platform: PC
Boyut: 37 GB
Crack: CPY
Tarih: Şubat 2018
Dil: İngilizce

 

 

ÖNEMLİ NOT

Orijinal Assassin’s Creed Origins oyununun RePack versiyonudur. Yani extra sıkıştırma uygulanarak dosya boyutu 55 GB ‘dan 37 GB’a indirilmiştir. ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA BİR FARKI YOKTUR. İNDİRMESİ KISA SÜRER RePack olduğundan KURMASI BİRAZ DAHA UZUN SÜRER.

 

TRAILER
Assassin’s Creed® Origins CPY CRACK RePack TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri
Assassin’s Creed® Origins TORRENT OYUN İNDİR RePack CPY Sistem Gereksinimleri

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 50 GB

 

 

RePack İNDİRME LİNKLERİ