NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Call Of Duty: Black Ops 3 Full Torrent İndir

Call Of Duty: Black Ops 3 Full Torrent İndir

Call Of Duty Black Ops 3 Full Torrent oyun İndir
Call Of Duty Black Ops 3 Full Torrent oyun İndir

Call Of Duty: Black Ops 3, 2065 yılında, Black Ops II bölümünden 40 yıl sonra, çevresel değişime ve yeni gelişmelerin şaşkınlığına sunulan bir dünyada yapıldı. Savaşın ışığında, yenilikçi havaya karşı direnişler, dünyanın çeşitli ülkelerinde üretildi, böylece havacılık temelli silahlı kuvvetler pratikte faydasız hale geldi. Savaşın uluslar arasındaki önemli bir kısmı, gizemli operatörler tarafından düşman hatlarıyla savaşarak yapılır. Askeri yenilik, robotların savaşta kritik bir rol üstlendiği bir noktaya geldi. Call Of Duty Black Ops 3 full Torrent indir.

İki kesinlikle mekanik insan türü, savunmasız olarak cyborg silahlı kuvvetlerini cephe hattında kendi kendini koruma hissi duymadan savaşıyordu. Buna göre, Robo insansı korkulara ve duygulara sahiptir. COD: Black Ops 3,  Nightmares’i içeriyor; ancak zombi ve diğer güçlü yaratıkları da içeriyor. Bu sefer, ölümcül ‘Enfeksiyon 61-15’ dünyadaki farklı kent topluluklarında dağıtıldı ve herkes zombi olarak kirlendi. Sonra tekrar dünya genelindeki hükümetler, en karanlık toprakları izolasyon altında bırakıyor ve ölü öldürücüler geliştiriyor, zombi yıkmak için topluluk görevlileri hazırlamıştı. Yaratıcı dünyada sayısız ünlü oyunda yer aldı.

 

 

Tür: FPS , Aksiyon, Macera, Savaş
Platform: PC
Boyut: 57 GB
Crack: v2.0
Tarih: Ocak 2018
Dil: İngilizce
COD: BLACK OPS 3 TRAILER
COD: BLACK OPS 3 TRAILER

 

 

 

COD: Black OPS 3 Minimum Sistem Gereksinimleri
COD: Black OPS 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 470
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 60 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ