NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Call of Duty: WWII REPACK Torrent İndir

Call of Duty: WWII REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ RELOADED ]

 

Call of Duty WWII REPACK TORRENT INDIR
Call of Duty WWII REPACK TORRENT INDIR

Call of Duty®, Call of Duty®: WWII ile ikinci temel savaşa geri dönüyor: İkinci Dünya Savaşı’nı başka bir oyun çağında yeniden düşünen inanılmaz bir bilgi. D-Day Normandiya’da karaya oturun ve tarihin en büyük savaşında Avrupa’nın belli başlı bölgelerinde çapraz olarak savaşın. Dünyayı baskıya sürükleyen dünya çapındaki bir güce karşı büyük bir Savaş Çağrısı, akrabalık yükümlülükleri ve savaşın affetmez fikirlerini yaşayın.

Call of Duty®: WWII, son derece farklı eğlence modları üzerinde çapraz seçim yapan ikinci Dünya Savaşı II: Campaign, Multiplayer ve Co-Operative. Göz kamaştırıcı görselleri vurgulayan Campaign, oyuncuları, İkinci Dünya Savaşı’nda yaşanan savaşlarda yepyeni bir Call of Duty® hikayesine katılırken Avrupa performans merkezine taşıyor. Çok oyunculu, yere özel botlar, Call of Duty oynanışına varır. Gerçek silahlar ve konvansiyonel koş-ve-ateşli silah aktivitesi, II. Dünya Savaşı temalı alanların büyük bir bölümünde sizi sarar. Co-Operative modu, şaşırtıcı, adrenalin pompalama dakikalarıyla yüklü bağımsız bir oyun karşılaşmasında başka ve benzersiz bir hikaye yayınlıyor.

Tür: Aksiyon, Macera, FPS
Platform: PC
Boyut: 32.1 GB
Crack: RELOADED
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER
Call of Duty: WWII REPACK TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri
Call of Duty: WWII REPACK Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7
  • İşlemci: Intel Core i5 4590
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 90 GB

 

 

… NOT …

COD WWII REPACK VERSİYONUDUR. ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA HİÇ BİR FARKI YOKTUR. EXTRA SIKIŞTIRMA UYGULANARAK BOYUT 64 GB’DAN 32 GB’A DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

 

İNDİRME LİNKLERİ