12318 Üyeye Sahibiz !  Giriş Yap     Üye Ol
METHBOX.COM'a üye olarak reklamları kapatın ve torrent indirme hızınızı x2 arttırın!
Üye olmak için BURAYA tıklayın. Üye girişi yapmak için BURAYA tıklayın.
Endless Space 2 Supremacy Torrent İndir

Endless Space 2 Supremacy

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Endless Space 2 Supremacy Torrent İndir
Endless Space 2 Supremacy Torrent İndir

Endless Space 2 Supremacy, Hissho Major Faction’ı oyunu ile tanıştırır ve buna ek olarak tüm Factions: The Behemoth Ship’a erişilebilen bir başka galaktik sahne içerir.

HISSHO FAKSİYONU

Hissho, birincil oyun tutkusu Keii olan askeri ve gelişim ile düzenlenmiş bir gruptur. Bu yeni varlık, benzersiz kapasiteleri kontrol etmek için savaşlar kullanılarak yeniden motive edilmek zorundadır. Aynı şekilde emir vererek alemlerine itaat eder. Çarpıcı bir şekilde hücumda olan Hissho, savaş ekonominizi destekleyemeyeceğiniz ve Şerefinizin dağılmasına izin veremeyeceğiniz bir durumda düşecek.

DÖRT YENİ KAHRAMANLAR

Savaş zanaatında bilgili bir grup olarak, azizler kavga ve uzay kavgası etrafında toplanıyor. Başka bir seçeneğin olmaması durumunda, sizin çerçevenizi bir emek ve uzay gemisi fabrikası haline getirmeniz muhtemel olduğu sürece, sağlam operasyonlar ve armada bakım ödemeleri nedeniyle, deniz harekatının amirleri için en uygun olanıdır.

YENİ FİLO

Büyük ve uyarlanabilir, Hissho armadas hem yardım ve direnç veya saldırı modülleri kolaylaştırmak için uygun çeşitli polivalent uzay modülleri nedeniyle açık ve kurnaz yükleri arasında bir streç anahtarı çok fazla olabilir.

ILLO MINOR FAKSİYONU

Illo, felsefesi Fittest’in Survival’ı olan makineleri düşünüyor. Muhtemelen bu Sanctified Equilibrium’u, uzun vadede yapmak için olanaksız hale getirilebilecek türlerle tevzi edebilecekleri kadar hızlı bir şekilde başaracaklardır.

behemotlar

Bu devasa tekneler, şaşırtıcı Sonsuz zamandan kalanlar. Eşsiz ifadesinde büyük ölçüde ölümcül ve esnek olsa da, onların kesin işlevi ilerlemek ve belirli bir yerde ticaret yapmaktır.

 

Tür:  Strateji
Platform: PC
Boyut: 9.7 GB
Crack:  CODEX
Tarih: Ağustos 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için lütfen Oturum aç
  Abone ol  
Bildir