12318 Üyeye Sahibiz !  Giriş Yap     Üye Ol
METHBOX.COM'a üye olarak reklamları kapatın ve torrent indirme hızınızı x2 arttırın!
Üye olmak için BURAYA tıklayın. Üye girişi yapmak için BURAYA tıklayın.
Escape from Voyna Torrent İndir

Escape from Voyna

Full Torrent Oyun İndir

[ SKIDROW ]

 

Escape from Voyna Torrent İndir
Escape from Voyna Torrent İndir

Escape from Voyna, Rus topraklarındaki Soğuk Savaş zamanında ayarlanan pratik tek oyunculu atıcıyı canlandıran bir aktivitedir. Sayısız atomik testten sonra arazi eziliyor ve son zamanlar yayılıyor. Sen, bir gizem operatörü, bir adaya saldırıp saldırganlar tarafından yakalanmadan kaçmak için uğraştın.

Soğuk Savaş mevsiminin ortasında, önemli güçler en büyük ve en iyi atomik silahları inşa etmeye çabalayarak enerjilerini güvence altına almaya gayret ediyorlar. Bunlar uzak adalarda denendi. Bir aksilikten dolayı, bu adalardan birine varırsınız. Bir Amerikan gizem operatörü olarak, RSWS’nin Rus nadir güçleri tarafından ele geçirilmemelisiniz.

Büyük bir saptırma dünyasını gizlice kaç, koş, vur, topla ve keşfe çık. Yediden fazla farklı silahtan biri şüphesiz sizi herhangi bir sıkışık noktadan çıkaracaktır. Saptırma başladıktan sonra, önce kursunuzu almanız ve rotanızı keşfetmeniz gerekir – sürekli olarak bir çıkış yolunu aşmanız gerekir. Bu saptırmanın zor olduğu gerçeğinin ışığında en hızlı ve en az zorlu olanı bulun. Bu stratejik bir atıcı. Silahlar mantıklı bir tepkiye sahiptir ve tek çekimler için daha sık kullanılmamalıdır. Hayatınızı veya cephanenizi gösteren hiçbir HUD yok, artı işareti veya isabet belirteci yok. Kemiksiz olması kolay oyuncular için değil.

Kendinizi iyileştirmek için besin ya da tedavi edici malzemeleri keşfetmelisiniz.

Eğlence, çok sayıda makul şekilde sergilenen silahları içerir. Boşluk da gösterilir, bu yüzden çekimleriniz çekilmeden önce işaret etmek için bir noktaya gelin.

Cephane kısıtlandı!

Düşmanlarınız size bir migren verecektir. AI, araçlarınızı ve çekimlerinizi duyar. Tam olarak peşinden koşup peşinden koşacak ve peşinden koşacak. AI’nın bir grup olarak ortaya çıkacağı gerçeğinin ışığında, kapağınıza dikkat edin. Sinsice yaklaşmalı, izleme kurslarına girmeli ve muhtelif düşmanları gereğinden fazla yerinden etmelisiniz. Hayat kısa ve AI iyi gösteriyor. Kaçış veya uzak durma koşullarının büyük çoğunluğu daha iyi bir seçimdir.

 

Tür:  Aksiyon – Strateji – Simülasyon – FPS
Platform: PC
Boyut: 1.9 GB 
Crack:  SKIDROW
Tarih: Mayıs 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER
Escape from Voyna TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri
Escape from Voyna Minimum Sistem Gereksinimleri

 

Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için lütfen Oturum aç
  Abone ol  
Bildir