NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Far Cry 5 – RePack TORRENT İndir

FAR CRY 5 REPACK Torrent Oyun İndir

[ CPY ]

 

FAR CRY 5 FULL TORRENT INDIR
FAR CRY 5 REPACK FULL TORRENT INDIR

 

Gönüllere taht kuran oyun son versiyonunda Far Cry 5 ile beraber Amerika’ya geliyor!

Montana’nın Umut şehrine hoş geldiniz saygı değer oyuncular. Bu, özgür ve üstesinden gelinemeyen bireylerin odak noktası ve yine de Cennetin Kapısı olarak adlandırılan Kıyamet örgütüne konuk olmuş bir yer. Joseph Seed ve kardeşleri Mujdeciler’in baskısı al aşağı et ve şehire özgürlük kazandırmak için kanının son damlasına kadar mücadele et.

 

far cry 5 - torrent indir FULL
far cry 5 – torrent indir FULL

 

BİR ÖLÜMCÜL TARİKATA KARŞI AMANSIZ MÜCADELE BAŞLAT

Özgür Umut Köyünde yalnız veya koop modunda oynayın. Kendi silahlı gücünüzü birleştirin, tarikata karşı karşıya savaşın.

ATAK DÜNYASI

Tarikata acımasızca saldırıyorsunuz, ancak Joseph Seed’in ve onun destekçilerinin öfkesinden stratejik bir mesafeyi korumadan da geri kalmıyorsunuz.

 

far cry 5 - torrent indir
far cry 5 – torrent indir

 

KENDİNİZİ AÇIN

En kişiselleştirilebilir Far Cry turunda kendi karakterinizi yapın, kendi deneyiminizi seçin.

DINAMİK ARAÇLAR

İnanılmaz oyun arabaları, ATV motorları, uçaklar ve farklı araçların dümenine kontrol edin, tarikat ile bu araçlar sayesinde akıl almaz kavgalar yapın.

 

far cry 5 - torrent indir
far cry 5 – torrent indir

 

GİZLİ TEKNİKLER YENİLENMİŞ

Oyun bilginizi göze alarak hikayeyi ilerletin. Düşmanlarınıza bir göz gezdirerek kontrol edin ve gizlenme kapasitenizi geliştirin üstelik ortaklarınızın tehlikeleri tanımasını sağlayın.

Tür: Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut: 22.7 GB REPACK İLE
Crack: CPY
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER
FAR CRY 5 REPACK TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri
FAR CRY 5 REPACK Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 670
  • DirectX:  9
  • Boş Alan: 40 GB

 

 

ÖNEMLİ NOT

FAR CRY 5 oyununun RePack versiyonudur. Yani extra sıkıştırma uygulanarak dosya boyutu 41.1 GB ‘dan 22.7 GB’ a indirilmiştir. ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA BİR FARKI YOKTUR. İNDİRMESİ KISA SÜRER RePack olduğundan KURMASI BİRAZ DAHA UZUN SÜRER.

RePack olmadan indirmek için tıklayın.

 

İNDİRME LİNKLERİ