NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Fifa 18 Repack + Update TORRENT İndir

Fifa 18 ( Fifa 2018 ) Update 1 & 2 + REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ STEAMPUNKS ]

 

FIFA 2018 UPDATE 1 2 REPACK TORRENT INDIR
FIFA 2018 UPDATE 1 2 REPACK TORRENT INDIR

FIFA 18, üyelik futbolunu yeniden canlandıran bir spor oyunudur. Fifa 2018, toplamda 30 stadyum olmak üzere 12 ülkeden tamamen yetkili stadyumları kapsamakta olup, toplamda 30 olmayan özel alanlara eşdeğerdir ve toplamda 82’ye karşılık gelmektedir. 20 Premier Lig stadyumunun her biri dizide konuşulmaktadır. Yorum, Martin Tyler ve Alan Smith tarafından Alan McInally (in-diversion skoru yenilenir), Geoff Shreeves (hasar raporları) ve Mike West (karakteristikler hakkında) tarafından verilir.

FIFA 18 Ultimate Team Icons, önceden Legends olarak adlandırılan yeni formun oyunun PS4, Xbox One ve PC yorumlarında oynanabilir. Diego Maradona, Ultimate Team’e bir efsane olarak eklenirken, Brezilyalı yıldız Pelé ve Ronaldo, Rus kalecisi Lev Yashin, Fransız yıldız Thierry Henry, 95 değerlendirilmiş kart ve Ronaldinho ve Roberto Carlos gibi istifa eden farklı oyuncular için bir araya geldi.

FIFA 18, Almanya’nın Bundesliga, 3. Liga’nın üçüncü seviyesini içeriyor. Buna ek olarak İzlanda milli futbol takımını, Suudi Arabistan ulusal futbol grubunu, hem halkın ulusal Yeni Zelanda gruplarını hem de EA’nın, kendileriyle birlikte izinlerini geri aldıktan sonra tekrar Türk Süper Ligine sahip olduğunu belirtti.

EA Sports, Quick Subs’ı FIFA 18’e getirdi. Oyuncunun top oynaması durumunda oyuncu yedek oyuncuya yer bulabilir. Aynı zamanda Kariyer Modunda oyuncular sezgisel değişim düzenlemelerini izleyebilir ve aynı şekilde kesme sahnelerinde ifşa edilen yeni işaretlerini gözlemleyebilirler.

 

BU VERSİYON UPDATE 1 ve UPDATE 2 ‘Yİ İÇERMEKTE OLUP, REPACK VERSİYONDUR.

 

Tür: SPOR
Platform: PC
Boyut: 32.5 GB
Crack: STEAMPUNKS
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER
Fifa 18  TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri
Fifa 2018 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 50 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ