NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Homefront: The Revolution REPACK TORRENT

Mass Effect Andromeda REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

Homefront The Revolution REPACK TORRENT İNDİR
Homefront The Revolution REPACK TORRENT İNDİR

 

 

Acımasız askeri işgalden sonra dört yıl içinde Amerika dizlerinin üstüne çöktü.

Bir zamanlar bağımsızlık kökenini oluşturan Philadelphia bir gettoya dönüştü. Gözlem rambileri ve defansif olarak kapalı saatlerin topluma nüfuz etmesini sağladı ve vahşi güçle herhangi bir farkı kalmadı.

Bir zamanlar çok mutlu olan kişiler bir polis devletinde yaşıyor, sadece hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorunda kalıyor, uzun zaman önce esneklik fantezilerini boğdu.

Kızıl Bölge’nin kısır vahşi doğasında, dışlanmış caddelerde ve ıssız tramvaylarda olduğu gibi, bir Direniş çerçevedir. Bir gerilla tahribatı, aşırı güçlenme şanslarına rağmen, esnekliklerinden dolayı savaşa son verdi ve ikinci Amerikan Devrimi’ni yaktı.

Her halükarda, özgürlüğün güvenilir bir bedeli vardır…

Tür: Aksiyon, Açık Dünya FPS
Platform: PC
Boyut: 27.5 GB
Crack: PLAZA
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER
Homefront: The Revolution TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri
Homefront: The Revolution Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 40 GB

 

… NOT …

REPACK VERSİYONDUR.

ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA BİR FARKI YOKTUR.

EKSTRA SIKIŞTIRMA YAPILARAK BOYUT 57 GB’DAN 27 GB’A DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

 

İNDİRME LİNKLERİ