NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Just Cause 3 RePACK Torrent İndir

Just Cause 3 REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ CPY ]

 

Just Cause 3 REPACK TORRENT İNDİR
Just Cause 3 REPACK TORRENT İNDİR

Just Cause 3 RePACK Torrent İndir

 

Akdeniz’in Medici Cumhuriyeti’si, General Di Ravello’nun acımasız kontrolu altındadır. Rico Rodriguez’e, General’in kontrolü temel alan herhangi bir yöntemle kontrolü askıya almaya kararlı olan bir adam rolüne girin. Gökyüzünden denize doğru 400 metreye varan bir sonlandırma fırsatı ve silahların, araçların ve taşıtların büyük bir kolu olan muazzam bir silahla, kafa karıştırıcıyı hayal edebileceğiniz en yenilikçi ve dokunaklı yollarla açığa çıkarmaya hazır olun.

Özellikleri:

Bir Akdeniz adası cenneti, bitişik dikey bir fırsatla – skydive, BASE zıplayarak ve serbestçe sıfır kırma noktaları olan açık bir dünyaya daldırın.

Havadan süzün ve Wingsuit ile dağların üzerinden çapraz geçiş yapın ve yukarıdan geçen yağmurlara başka bir yaklaşım getirin.

Çeneleri ve Paraşüt’ü yapıları ölçeklendirmek, araçları yakalamak, hızla hareket etmek veya Kaos’a neden olmak için daha iyi yaklaşımlar için soruları birbirine bağlamak için kullanın.

Ordu tesislerinde, limanlarda, hapishanelerde, polis merkezlerinde ve yazışma dairelerinde tiranı yok etmek için büyük bir zincirleme

Av tüfeğinden ve roket fırlatıcısından tank avcılarına ve hava saldırılarına kadar geniş bir yelpazede istikrarsız silahlarla kendinizi silahlandırın

Sürat tekneleri, uçaklar, helikopterler, turbo yakıtlı spor otomobilleri ve süper bisikletleri de içeren geniş araç yelpazesine bakın.

Birçok test görevi bulun ve koleksiyon ile cesur olun

Çevrimiçi kullanıcılar grubu öne çıkanlar

Tür: Aksiyon, Açık Dünya, Macera
Platform: PC
Boyut: 19.3 GB
Crack: CPY
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER
Just Cause 3 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri
Just Cause 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 40 GB

 

… NOT …

REPACK VERSİYONDUR.

ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA BİR FARKI YOKTUR.

EKSTRA SIKIŞTIRMA YAPILARAK BOYUT 60 GB’DAN 20 GB’A DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

 

İNDİRME LİNKLERİ