NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Mass Effect Andromeda REPACK Torrent İndir

Mass Effect Andromeda REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ CPY ]

 

Mass Effect Andromeda REPACK TORRENT İNDİR
Mass Effect Andromeda REPACK TORRENT İNDİR

 

 

Mass Effect: Andromeda seni Andromeda kozmik sistemine götürüyor, Samanyolu’nu geçmenin uzun bir yolu. Orada, düşmanca bir bölgede başka bir ev için savaşacaksınız – biz dışarıdakiler bizler.

Askeri harekete geçen savaşçıların bir ekibinin öncüsü olan Yol Bulucu olarak oynayın – derin hareket ve kişiselleştirme çerçeveleri. Bu, insanoğlunun bir sonraki bölümünün anlatısıdır ve tüm oyun yoluyla vereceğiniz kararlar sonunda Andromeda Galaksisindeki hayatta kalmamıza karar verecektir.

Andromeda galaksisinin sırlarını açtığınızda ve insanlığın arzusu omuzlarında yatıyor – Kendinize sormalısınız… Ne kadar ileri gidersiniz?

Tür: Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut: 31.9 GB
Crack: CPY
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER
Mass Effect Andromeda TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri
Mass Effect Andromeda Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 55 GB

 

… NOT …

REPACK VERSİYONDUR.

ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA BİR FARKI YOKTUR.

EKSTRA SIKIŞTIRMA YAPILARAK BOYUT 51 GB’DAN 31 GB’A DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

 

İNDİRME LİNKLERİ