NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
NBA 2K19 REPACK – CODEX

NBA 2K19 REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

NBA 2K19 TORRENT İNDİR CODEX
NBA 2K19 TORRENT İNDİR CODEX

 

oyun-konusu

 

NBA 2K, sınıfının en iyi grafiklerinden ve oynanış oyunlarından en iyi oyun dünyasına ve sürükleyici bir açık dünya “Komşuluk” a kadar, hangi spor oyununun ne olabileceğini 20 yıl boyunca kutluyor. NBA 2K19, oyuna bir adım daha yaklaştığından sınırlarını zorlamaya devam ediyor. yaşam basketbol heyecanı ve kültürü.

TAKEOVER İLE KONTROL

MyPLAYER’ın tam basketbol potansiyelini yeni Devreye Alma özelliği ile kullanın. Mahkemede daha önce hiç görülmemiş özel hareketler ve yetenekler açın ya da Takım Devrimi’ni etkinleştirin ve tam kadronuzun gücünü serbest bırakın.

Kuzeybatıyı çalıştır

Güncellenen Semtte tek bir günü kaçırmak istemezsiniz. Mahkemede, Alt Zırhlı Kafeslerde ve bloktaki canlı etkinlikler sırasında kendinize bir isim verin. Gece geçişlerine yeni bir günle birlikte şafağa kadar topu toplayın, Jordan Rec Center’da yürüyün ya da eski Crew’u 3 streetball aksiyonunda heyecanlandırmak için tekrar bir araya getirin.

Benim takımım

İlk MyPLAYER kartınızı oluşturun ve LeBron, Kobe ve koleksiyonunuzun geri kalanını çeşitli rekabetçi modlarda toplayın. Yeni Sınırsız modu tanıtarak, kısıtlama olmaksızın güvertenizden herhangi bir beş kart seçmenizi ve diğer oyunculara çevrimiçi olarak savaşmanızı sağlar.

Kariyerim

Mahalle efsanesinden küresel olguya. Orijinal kariyer hikayesi modu, Çin’den G Lig’e ve nihayetinde NBA’ye yolculuğunuzu gösteren yepyeni, etkileyici bir anlatı ile geri dönüyor. Popülerliğinize bağlı bir all-cast kadrosu, ciroları ve sert ağaçlara hakim olmanızı sağlayan yeni takım kimyası elemanları

 

Tür:   Spor – Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 39.8 GB with REPACK
Crack:  CODEX
Tarih: Eylül 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER
NBA 2K19 REPACK TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri
NBA 2K19 REPACK Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit, Windows 8.1 64 bit veya Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel® Core ™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD FX-4100 @ 3.60 GHz veya daha iyisi
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / AMD Radeon ™ HD 7770 1GB veya daha iyisi
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0x uyumlu Çift Analog Oyun Kumandası: Önerilen

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

NBA 2K19 REPACK – CODEX TORRENT İNDİR