NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR

Watch Dogs 2 REPACK Torrent

Full Torrent Oyun İndir

[ CPY ]

 

Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK ve REPACK TORRENT İNDİR
Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK ve REPACK TORRENT İNDİR

Teknoloji huzursuzluğunun, San Francisco Körfez Bölgesi’nin başlangıcında yaşayan muhteşem bir genç programcı olan Marcus Holloway olarak oynayın.

Bugüne kadarki en büyük hack’i yürütmek için ünlü bir programcılar toplantısı olan Dedsec ile işbirliği yapın; ctOS 2.0’ı, büyük bir ölçekte yerlileri taramak ve kontrol etmek için suçlu itici güçler tarafından kullanılan zorlayıcı bir çalışma çerçevesini aşağı çekmek.

Dinamik açık dünyayı, oynanabilir sonuçlarla oynanabilir oyunlarla dolu olarak araştırın

Her ilişkili gadget’a gir ve şehir vakfının kontrolünü ele geçir.

Oyun stilinize uygun farklı yetenekler yaratın ve programlayıcı cihazlarınızı yeniden tasarlayın – RC otomobilleri, Quadcopter ramble, 3D baskılı silahlar ve daha fazlası.

Plastik yeni merkez ve antagonist çok oyunculu Watch Dogs katılımı ile arkadaşlarınızla kusursuz bir şekilde bağlantı kurmaya devam edin.

CTRL’DE GÖZLERİNİZİ TUTUN

Tobii Göz İzleme ile yüksek zemin alın. Görünüşe göre, “şeylerin ağı” nı silahlandırırken sana yardım etme şansı ver, düşmanları araştır ve yeryüzünü araştırırken sığınağı ara. Düşmanları belirlemek, çevrenizle bağlantı kurmak, odakları korumak ve hızlıca kesilebilir hedefleri seçmek için yeteneklerin listesini takip ederek geniş gözü birleştirin. Vizyonunuza şehrin bilgisayarlı zihnini korsanlık etme şansı verin.

Tüm Tobii Göz İzleme oyun araçları ile mükemmel.

 

Tür: Aksiyon – Macera – Açık Dünya
Platform: PC
Boyut: 16.9 GB
Tarih: OCAK 2017
Dil: İngilizce

 

TRAILER
Watch Dogs 2 Torrent TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri
Watch Dogs 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 Ve Üstü (x64)
  • İşlemci: Intel i5
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: GTX 660
  • DirectX:  DX 11
  • Boş Alan: 50 GB

 

… NOT …

REPACK VERSİYONDUR. CRACK ve HD TEXTURE PACK UPDATE İÇERİR.

ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA BİR FARKI YOKTUR.

EKSTRA SIKIŞTIRMA YAPILARAK BOYUT 22 GB’DAN 16 GB’A DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

 

İNDİRME LİNKLERİ