Total War Saga: Thrones of Britannia

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Total War Saga: Thrones of Britannia

Full Torrent Oyun İndir

[ VOKSI ]

 

Yıl MS 878, İngiliz hükümdarı Alfred the Great, Edington’un çarpışmalarına karşı bir güvenlik önlemi aldı ve Viking saldırısını körleştirdi. Körleşti – ancak henüz durgun değil – Norse savaş ağaları İngiltere üzerinde çapraz olarak yerleşti. Yaklaşık 80 yıl önce emsali olmayan topraklar, hassas bir barış ortamı içinde.

Bütün bu adanmış adacıktan, İngiltere, İskoçya, İrlanda ve Galler hükümdarları, yaklaşan bir ilerleme sürecini seziyor; bir şans dönemi. Pazarlık olacak. Savaş olacak. Tarihin en önde gelen ülkelerinden birinin yükselişini gösteren bir macerada, efsaneye dönüşen bir dönüm noktası olacak.

Kılıçlar yükselecek. Biri şovu yönetecek.

Britannia’nın iktidarının konumları, günümüz Britanyasının nihai kaderini belirleyecek temel bir kavşağı yeniden oluşturmak için sizi harekete geçirecek bağımsız bir Toplu Savaş oyunudur. On oynanabilir grupla, bir krallığı Anglo-Saksonlar, Gaelic aileleri, Galce klanları veya Viking savaşçılarının büyüklüğüne şahitlik etmeli ve korumalısınız. Üretim kooperatifleri, çiçek açan yerleşim yerlerinin denetlenmesi, silahlı kuvvetlerin yükseltilmesi ve bugüne kadar en çok maddelenmiş Toplam Savaş kılavuzunun üzerinde zafer haçlı seferlerine başlamasına hazır olun.

 

Tür:  Aksiyon – Strateji
Platform: PC
Boyut: 7.1 GB 
Crack:  VOKSI
Tarih: Mayıs 2018
Dil: TÜRKÇE

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Total War Saga: Thrones of Britannia Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460
  • Direct X: 11
  • Boş Alan: 30 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.