Townsmen A Kingdom Rebuilt

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Townsmen A Kingdom Rebuilt

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

 

Townsmen A Kingdom Rebuilt PLAZA Torrent

Townsmen A Kingdom Rebuilt PLAZA Torrent

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Townsmen A Kingdom Rebuilt‘e Hoşgeldin, Majesteleri! Büyük bir arazi yerleşimcileri bekliyor ve sömürgeleştirilmeye hazır. Mimarlarınızı ve inşaatçılarınızı bir şehir planlamaya ve inşa etmeye gönderin. Ayrıca ustalarınızı gönderin, biraz odun kesmek ve maden cevheri için. Aç konularınız için tüm yiyecekleri almak için tarlalarınızın verimli topraklarda olduğundan emin olun! Kasaba Adamları – Bir Krallık yeniden tacı size veriyor: Halkınızı küçük bir kasabada ilk adımlarından binlerce nüfusa sahip devasa bir ortaçağ metropolüne yönlendirin.

İleride yatan zorlukların üstesinden gelin. Vatandaşlarınızın mutlu kalabilmek için çeşitli ihtiyaçları vardır. Ve onları daha da mutlu etmelisin, daha fazla inşa etmen gereken vergi paralarını devirmek için. Dikkat edin, dünyada mutluluğu bozacak birçok şey olduğu için: Mevsimler belirli mallara olan talebi değiştirecek – yaz aylarında daha fazla suya ihtiyaç duyulur, kışın daha fazla kıyafet. Felaketler, zenginleşen şehrinize, vebaya, büyük bir yangına veya çığa çarpabilir, kimseyi mutlu etmeyecek, haydut saldırısına uğramayacak!

  • Tür:   Simülasyon – Strateji

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 0.5 GB

 

  • Crack:  PLAZA

 

  • Tarih: MART 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

TRAILER

Townsmen A Kingdom Rebuilt TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Townsmen A Kingdom Rebuilt Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2.0 GHz
Bellek: 2 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Townsmen A Kingdom Rebuilt – PLAZA TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.