Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü – Dark of the Moon

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü – Dark of the Moon

TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZI

 

Transformers 3 Ay'ın Karanlık Yüzü - Dark of the Moon Torrent İndir 1080p Türkçe

Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü – Dark of the Moon Torrent İndir 1080p Türkçe

 

film-konusu

 

Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü – Dark of the Moon, Michael Bay tarafından yönetilen ve Hasbro tarafından oluşturulan Transformers hattına dayanan 2011 Amerikan 3D bilim kurgu aksiyon filmi. Canlı aksiyon Transformers film serisinin üçüncüsü ve 2009’un Fallen’in İntikamı’nın devamı niteliğindedir. Aynı zamanda, DreamWorks tarafından ortaklaşa üretilmemesi ve Paramount Pictures’ın tek distribütör olarak bırakılması serisinin ilk filmi. Filmde Shia LaBeouf, Josh Duhamel, John Turturro, Tyrese Gibson, Rosie Huntington-Whiteley, Patrick Dempsey, Kevin Dunn, Julie White, John Malkovich ve Frances McDormand yer alıyor. Hikayesi, Fallen İntikamı olaylarından üç yıl sonra belirlenir ve Dünya’nın ayındaki düşkünlüklerinden gelen güçlü bir teknolojiye sahip olduklarında savaşan Autobot ve Decepticonları takip eder.

Konu, Fallen İntikamı’nın anlatısı üzerinde de işbirliği yapan Ehren Kruger tarafından yazılmıştır. Dark of the Moon, normal 35mm film kameraları ve Chicago, Florida, Indiana, Milwaukee, Moskova ve Washington DC’de film çekimleri ile özel olarak geliştirilmiş 3 boyutlu kameralar kullanmıştır. Görsel efektler, daha uzun süren daha karmaşık robotları içeriyordu. Mayıs 2011’de, Paramount’un çekimlerin erken bir yanıtını izlemek için Dark of the Moon’un 1 Temmuz’dan 29 Haziran’a kadar yayın tarihini harekete geçireceği açıklandı.

Her ikisi de seçkin 3D ve IMAX sinemalarında özel olarak çıkarılan ilk prömiyerler, 28 Haziran 2011’de, dünya çapında 2D ve 3D (IMAX 3D dahil) formatlarında bir geceden önce, her biri Dolby Surround 7.1 sesine sahipti. Film, çeşitli eleştirmenlerin Fallen’in İntikamından daha iyi olduğunu ve filmin görsellerini, Steve Jablonsky’nin müzikal puanını ve 3 boyutlu aksiyon dizilerini övgüyle karşılarken, diğerlerinin de yazım, oyunculuk ve uzunluğunu eleştirmesiyle karışık eleştiriler aldı. Moon of Dark, dünya çapında 1.2 milyar $ ‘lık bir artış gösterdi ve şu sıralar tüm zamanların en yüksek 19’uncu filmi (piyasaya çıktığı sırada 4. sırada), 2011’in ikinci en yüksek gişe hasılat filmi (Harry Potter ve Ölüm Yadigarları’nın arkasındaki) 2), Transformers serisindeki en yüksek hasılat filmi ve 10. filmi 1 milyar doların üzerinde brüt. İlk film gibi, 84. Akademi Ödülleri‘nde En İyi Ses Düzenleme, En İyi Ses Karıştırma ve En İyi Görsel Efektlere aday gösterildi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü – Dark of the Moon Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.7 GB
  • Süre: 2 Saat 37 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Bilim Kurgu – Aksiyon
  • Kalite: 1080p – BLURAY

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü – Dark of the Moon Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASI
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.