Transformers 4 Kayıp Çağ – Age of Extinction

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Transformers 4 Kayıp Çağ – Age of Extinction

TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZI

 

Transformers 4 Kayıp Çağ - Age of Extinction Torrent indir Türkçe Alt Yazılı

Transformers 4 Kayıp Çağ – Age of Extinction Torrent indir Türkçe Alt Yazılı

 

film-konusu

 

Transformers 4 Kayıp Çağ – Age of Extinction, Transformers serisine dayanan bir Amerikan kurgu aksiyon filmi. Canlı aksiyon Transformers film serisinin dördüncü bölümü ve 2011’in Dark of the Moon‘una, olaylarından beş yıl sonra gerçekleşen tek bir devam filmi. Selefleri gibi, Michael Bay tarafından yönetilmiş ve Ehren Kruger tarafından Steven Spielberg ve Bay ile yönetici yapımcılar tarafından yazılmıştır. Mark Wahlberg’i, Stanley Tucci’yi, Kelsey Grammer’ı, Nicola Peltz’i, Jack Reynor’u ve Sophia Myles’ı, Peter Cullen’in Optimus Prime’ın sesi olarak yeniden canlandırmasıyla paylaşıyor. Serideki ilk film, önceki üç filmin insan oyuncularına yer vermemesiydi, ancak yeni bir insan karakterleri ve Dinobots da dahil olmak üzere birçok yeni Transformatöre sahip. Film, 27 Haziran 2014’te IMAX ve 3D’de piyasaya sürüldü.

Transformers 4 Kayıp Çağ – Age of Extinction’ın çektiği eleştirmenlerin ezici bir şekilde olumsuz eleştirilerini aldı, bunların çoğu kötü yönlendirilmiş, kötü davranmış, korkunç bir şekilde yazılmış, aşırı uzun ve kötü bir ürün yerleştirme olarak değerlendirdi, ancak aksiyon dizileri, stuntlar, efektler, müzikal skor ve Wahlberg, Tucci, Grammer ve Cullen’in performansları. Film Körfezi ve Grammer Kötü Yönetmen ödülleri kazanan ve En Kötü sırasıyla Yardımcı Erkek Oyuncu ile En Kötü Film ve En Kötü Prequel, Remake Rip-off veya Sequel dahil 35 Altın Ahududu Ödülleri’nde yedi aday oldu. Kötü incelemelere rağmen, dünya çapında 1.104 milyar dolarlık büyük bir gişe rekoru kırdı ve 2014’ün en yüksek gişe hasılatı filmi, Transformers serisinin ikinci en yüksek gişe hasılat filmi, 19. filmi 1 milyar doların üzerinde brüt oldu. Tüm zamanların en güçlü 23 filmi. 2014’te 1 milyar doların üzerinde tek başına olan tek filmdi.

Bir devam filmi, The Last Knight, 21 Haziran 2017’de Wahlberg, Tucci ve Cullen geri döndü ve Bay Movie ile lanse edildi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Transformers 4 Kayıp Çağ – Age of Extinction Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.1 GB
  • Süre: 2 Saat 45 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Bilim Kurgu – Aksiyon
  • Kalite: 1080p – BLURAY

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Transformers 4 Kayıp Çağ – Age of Extinction Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASI
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.