Transformers 5 Son Şövalye – The Last Knight

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Transformers 5 Son Şövalye – The Last Knight

TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZI

 

Transformers 5 Son Şövalye - The Last Knight 1080p BLURAY Torrent İndir

Transformers 5 Son Şövalye – The Last Knight 1080p BLURAY Torrent İndir

 

film-konusu

 

Transformers 5 Son Şövalye – The Last Knight, Transformers serisine dayanan 2017 Amerikan bilim kurgu aksiyon filmi. Canlı aksiyon Transformers film serisinin beşinci bölümü ve 2014’ün Extinction Age‘inin devamı niteliğindedir. Önceki sürümlerinde olduğu gibi filmi Michael Bay’ın yönettiği ve Mark Wahlberg ilk üç filmlerden rollerini reprising Josh Duhamel, John Turturro, Glenn Morshower ile Extinction Çağı dönen yanı sıra hem Laura Haddock ve Anthony Hopkins sahiptir oyuncuları birleştirmek. Bay, franchise’deki son filmi olacağını söyledi.

Film 18 Haziran 2017 tarihinde Londra’da Odeon Leicester Square galası ve theatrically 2D, 3D ve IMAX 3D Paramount Pictures tarafından, 21 Haziran 2017 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde izlenime girdi. Film eleştirmenlerden olumsuz bir şekilde karşılandı ve Çürük Domates üzerinde% 16’lık bir onay derecesiyle, Transformers serisinin en kötü gözden geçirilmiş filmi oldu; 38. Altın Ahududu Ödüllerinde, Worst Picture, En Kötü Yönetmen ve Wahlberg için En Kötü Aktör de dahil olmak üzere on ödüle aday gösterildi, ancak hiçbir şey kazanmadı. Dünya çapında 607 milyon dolar harcayarak 217 milyon dolarlık bir bütçe elde etti.

Bumblebee başlıklı bir spin-off / prequel, 21 Aralık 2018‘de yayınlanması planlanıyor.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Transformers 5 Son Şövalye – The Last Knight Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 3.04 GB
  • Süre: 2 Saat 34 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Bilim Kurgu – Aksiyon
  • Kalite: 1080p – BLURAY

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Transformers 5 Son Şövalye – The Last Knight Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASI
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.