Two and a Half Men

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Two and a Half Men 1-12. Sezon Tüm Bölümler

Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Two and a Half Men Sezon 1-12 1080P Torrent İndir

 

film-konusu

 

Two and a Half Men Türkçe : İki buçuk erkek, 22 Eylül 2003’ten 19 Şubat 2015’e kadar on iki mevsim için CBS’de orijinal olarak yayınlanan bir Amerikan televizyon sitcom’udur. Başlangıçta Charlie Sheen, Jon Cryer ve Angus T. Jones’un rol aldığı dizi, bir hedonistikti. jingle yazarı Charlie Harper, onun gerizekalı kardeşi Alan ve Alan’ın zahmetli oğlu, Jake. Alan boşandıktan sonra, o ve Jake Charlie’nin sahilindeki Malibu evine taşındılar ve Charlie’nin serbest dönme hayatını zorlaştırdılar.

2010 yılında, CBS ve Warner Bros Televizyon dizisi için en az 2011–12 sezonunu yenileyerek çok yıllı bir yayın anlaşmasına vardı. Ancak, Şubat 2011’de, CBS ve Warner Bros, Sheen uyuşturucu rehabilitasyonuna girdikten ve “yaratıcı ve yönetici yapımcı Chuck Lorre.Sheen’in sözleşmesi” dizisi hakkında “aşağılayıcı yorumlar” yaptıktan sonra sekizinci sezonun geri kalanı için üretimi durdurmaya karar verdiler. Ay ve diziye dönmemesi doğrulandı. Ashton Kutcher, bir sonraki sezonda onun yerine Charlie’nin evini satın alan bir milyarder olan Walden Schmidt’in yerini alacaktı….

 

DIZI TRAILER

Two and a Half Men TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 4.5 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-12 Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Romantik – Komedi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2003 – 2015
  • IMDb: 7.1

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Two and a Half Men 1080p 1-12. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.