Tyler: Model 005

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Tyler: Model 005

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Tyler: Model 005

 

oyun-konusu

 

Tyler: Model 005, 1950’lerde, Tyler adındaki normal robottan daha küçük olan bir spunky’yi yeniden düzenleyip kontrol ettiğiniz bir 3D etkinlik platformu ve soruşturma oyunudur. Kapanma sonrasında çok sayıda yıl sonra, Tyler bir yağmur fırtınasının ortasında ısrarla yanıyordu. Halen yapımcınızın neden eksik olduğunu ve evinize ne olduğunu bulmak zorunda kalıyorsunuz, bu da fareler, tüyler ürpertici taramatlar ve sonra benzerleri ile istila ediyor.

Küçük bir robot olduğun için, tipik şeyler Tyler’ın gerçekliğindeki tamamen yeni bir ölçüme karşı çıkıyor: örneğin, koltuklar, merdivenler ve kitap rafları büyük caydırıcı. Çevrenizi keşfetmeniz ve mümkün olduğunca çok şey keşfetmeniz, makaleleri toplamanız ve yola çıkan karışıklıklardan kurtulmanız gerekir.

Ortaçağ baş koruyucularından pikselli gözlüklere kadar çeşitli kıyafetlerden oluşan muazzam bir gruplama yapın ve sizin güvenilen sarsıntı kesici kenarı, boks eldivenleri, kiraz bombaları ile farklı düşmanlarla savaşın ve bu buzdağının sadece görünen kısmı! Tyler’ın deneyimleri Tyler’da başladığı için tüm bunları bulun: Model 005!

 

Tür:  Macera – Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 2.1 GB
Crack:  CODEX
Tarih: Ağustos 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Tyler: Model 005 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 32bit
  • İşlemci: Intel i5 – 2.5Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 760 (2GB) veya AMD eşdeğeri
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Directx 9 uyumlu

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

Tyler: Model 005 TORRENT İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.