Ultimate Fishing Simulator

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Ultimate Fishing Simulator

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Ultimate Fishing Simulator

 

oyun-konusu

 

Uyarı! Ultimate Fishing Simulator‘da balıklar deli gibi ısırıyorlar. Asla uyuyamayacağınızı garanti ediyoruz.

Ultimate Fishing Simulator, dünyanın farklı yerlerinde çeşitli teknikler kullanmanıza olanak tanıyan kapsamlı bir balıkçılık simülatörüdür ve en önemlisi, bunun için internete kalıcı bir bağlantıya ihtiyacınız yoktur.

Bilgisayarın önünde balık tutmak ve uykuya dalmak için beklemekten sıkıldıysanız, bu kötü bir oyun oynadığınız anlamına gelir! Ultimate Fishing Simulator’da bu asla olmayacak. Uygun ekipmanı seçin ve yemleyin, hattınızı yayınlayın ve bir ısırık bekleyin. Başarı garantilidir.

Geleneksel balıkçılık tekniklerine ek olarak, Ultimate Fishing Simulator’da buz balıkçılığına gidebileceğiniz bir kış haritası bulacaksınız! Mağazada bir helezon alın, uygun bir yer bulun ve bir hava deliği delin. Ama çok küçük değil, böylece balığı çıkarabilirsin.

Ultimate Fishing Simulator de iki çeşit zorluk vardır, bu sayede herkes için bir şey vardır. Normal Mod oyunun tüm ihtişamıyla keyfini çıkarmanıza izin verir. Normal modda, oyundaki tüm özellikler dahildir. Gerçekçi Mod, oynatıcıdan daha fazla sabır ve verimlilik gerektirir. Balık daha az ısırır ve daha uzun savaşır. Bu moddaki oyun özelliklerinden bazıları, sualtı kamerası gibi devre dışı bırakılmıştır.

Her balıkçı onun kupalarına hayranlık duymayı sever. Bazıları balıklarını, diğer şeylerini serbest bırakır ve duvarlarına asarlar. Ultimate Fishing Simulator oyununda tam olarak aynısını yapabilirsiniz! Yakaladığınız balıklarla ne yapmak istediğinize kendiniz karar verin. Satmak? Serbest bırakmak? Şey? Seçim senin.

Oyunda bulunan haritalar sizi sıkıyorsa, kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Yerleşik seviye editörü sayesinde yaratıcı ve kendi hayallerinizi kurgulayın. En sevdiğin aile balıklarında arkadaşlarınla ​​balık tutmanın tadını çıkar. Daha ne isteyebilirsin?

Herkes, çoğu zaman parametreleriyle ve görünümüyle rekabetten ayıran marka-isim ekipmanlarını kullanmayı sever. SAKURA ekipmanı (SERT S.A.S.) için lisansa sahip olan tek balık avı oyunuyuz. Oyunumuzda çubuklar, makaralar, yemler ve çizgiler bulacaksınız. Her bir öğe ayrıntılı olarak haritalandırıldı ve oyuna eklendi.

 

Tür:  Simülasyon – Spor
Platform: PC
Boyut: 4.1 GB
Crack:  CODEX
Tarih: Eylül 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Ultimate Fishing Simulator TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Ultimate Fishing Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (x64 x86)
  • İşlemci: Core i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX uyumlu
  • Ek Notlar: Oyunun gelişimi sırasında sistem gereksinimleri değişebilir

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı

tUltimate Fishing Simulator TORRENT İNDİR
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.