Unforgotten

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Unforgotten 1 – 2. Sezon Torrent İndir

720p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Unforgotten 1 2 Sezon Torrent İndir

Unforgotten 1 2 Sezon Torrent İndir

 

film-konusu

 

Unforgotten bir İngiliz televizyon dizisi, 8 Ekim 2015’te ITV’de ilk kez yayınlanan bir televizyon dizisidir. İçerik sahibi Chris Lang tarafından yazılmıştır ve Andy Wilson tarafından yönetilmektedir. Program, iki Londralı dedektif, DCI Cassie Stuart (Nicola Walker) ve DI Sunny Khan’ı (Sanjeev Bhaskar) soğuk kayıp ve cinayet vakalarını çözdüğü için takip ediyor.

Her biri altı bölümden oluşan üç seri, Ağustos 2018’den itibaren İngiltere’de yayınlandı. Her dizi, mağdurla biraz ilişki içinde olduğunu yavaş yavaş ortaya çıkaran, görünüşte bağlantısız karakterleri tanıtan yeni bir dava ile ilgileniyor. Cinayet sırrı ortaya çıktıkça, suçun duygusal sonuçları da etkilenenlerin hayatlarında keşfediliyor.

Unforgotten, Tom Courtenay’ın ilk seri için En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında 2016 BAFTA TV Ödülünü kazandı ve Mark Bonnar’ın ikinci dizide En İyi Erkek Oyuncu dalında BAFTA İskoçya’yı kazandı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Unforgotten 1-2. Sezon TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 2.5 GB per Sezon
  • Süre: 1-2. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Gizem – Drama – Suç
  • Kalite: 720p
  • IMDb: 8.1

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Unforgotten 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

Unforgotten 2. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.