Unfriended Dark Web

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Unfriended Dark Web TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Unfriended Dark Web 1080p Torrent İndir

Unfriended Dark Web 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Unfriended: Dark Web, yönetmenliğe ilk kez Stephen Susco tarafından yazılan ve yönetilen bir 2018 Amerikan korku filmi. Film, akıllı telefonların ve bilgisayar ekranlarının bakış açısından çekildi. Filmde Colin Woodell, Rebecca Rittenhouse, Betty Gabriel, Connor Del Rio, Andrew Lees, Stephanie Nogueras ve Savira Windyani yer alıyor. [3] 2014 filmi Unfriended filminin tek başına devamı niteliğindedir ve karanlık web’e erişimi olan bir dizüstü bilgisayarı bulan ve sadece orijinal sahipler tarafından izlendiklerini fark eden bir grup arkadaşı takip eder.

Film, 9 Mart 2018’de Southwest festivalinde Güney’de dünya prömiyerine sahipti ve 20 Temmuz 2018’de Universal Pictures’ın ‘OTL Releasing ve Blumhouse Productions’ BH Tilt tarafından ABD’de piyasaya sürüldü. Film eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ve 1 milyon dolarlık bir üretim bütçesine karşı 9 milyon doları aştı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Unfriended Dark Web Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.5 GB
  • Süre: 1 Saat 32 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Korku
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 5.5

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Unfriended Dark Web 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.