Upgrade Yükseltme 2018 Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Upgrade Yükseltme

720p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

UPGRADE TORRENT İNDİR 4

UPGRADE TORRENT İNDİR 4

 

film-konusu

 

Upgrade Yükseltme, 2018 bilimkurgu vücut kanı ve Leigh Whannell tarafından bestelenmiş ve koordine edilmiş bir filmdir. Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri arasında bir ortak oluşturma, [kaynak belirtilmeli] bu Logan Marshall-Green, Betty Gabriel ve Harrison Gilbertson yıldız. Film, bir soygunun kendisini tahliye edildikten sonra vücudunu kontrol etmesini sağlayan bir çip ile gömülü bir adamın peşine düşer. Jason Blum, Blumhouse Productions standardıyla bir yapımcı olarak doldurdu.

Southwest tarafından South’de 10 Mart 2018’de çıktıktan sonra, film 1 Haziran 2018’de ABD’de OTL Releasing ve Blumhouse Tilt tarafından ve 14 Haziran 2018’de Avustralya’da taburcu edildi. Film, “Bir Bölüm The Six Million Dollar Man, bir bölüm Ölüm Dilimi vindicate rüyası” olarak nitelendirilen ve filmin donuk saptırma ve aktivite ardıllarını öven faydancılar tarafından olumlu anketler aldı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Upgrade TRAILER

  • Dosya Boyutu: 856 MB
  • Süre: 1 SAAT 40 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Fantastik
  • Kalite: 720p

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Upgrade Yükseltme TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.