Veep

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Veep 1-6. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Veep Sezon 1080p Torrent

Veep Sezon 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

 

Veep, 22 Nisan 2012 tarihinde HBO’da öne çıkan Julia Louis-Dreyfus’un başrol oynadığı bir Amerikan siyasi hiciv komedi televizyon dizisidir. Dizi, İskoç yazar Armando Iannucci tarafından İngiliz sitcomu Thick of It’in uyarlaması olarak yaratıldı. Veep, ABD’nin kurgusal başkan yardımcısı (ve daha sonra başkanı) Selina Meyer’in ofisinde bulunuyor. Seri, Amerikan hükümetini tanımlayan günlük siyasi oyunlara girmeden kendi izini bırakıp bir miras bırakmaya çalışan Meyer ve ekibini takip ediyor.

Veep kritik beğeni topladı ve birkaç büyük ödül kazandı. Dördüncü, beşinci ve altıncı sezon ödülünü kazanan Üstün Komedi Serisi Primetime Emmy Ödülü’ne altı yıl aday gösterildi. İkinci, dördüncü ve altıncı sezonları, Televizyon Yazarlar Guild of America: Comedy Series ödülünü kazandı ve üçüncü sezon Comedy’de Üstün Başarı için Televizyon Eleştirmenleri Birliği Ödülü’nü kazandı. Louis-Dreyfus’un ‘Selina Meyer’ olarak yaptığı performans, altı ardışık Primetime Emmy Ödülü, üç Screen Actors Guild Ödülü, iki Eleştirmenlerin Seçimi Televizyon Ödülü, bir Televizyon Eleştirmenleri Birliği Ödülü ve ardışık Altın Küre ödülü kazandı. Selina’nın kişisel yardımcısını canlandırması için Tony Hale, 2013 ve 2015 yıllarında kazanan, bir Komedi Dizisinde Üstün Yardımcı Erkek Oyuncu dalında beş ardışık Emmy adaylığı aldı. Ayrıca, oyuncu adayları arasında Emmy adayları da Anna Chlumsky (beş aday), Gary. Cole (bir aday), Hugh Laurie (bir aday) ve Matt Walsh (iki aday).

Seri, 31 Mart 2019’da prömiyeri yapılacak ve yedi bölümden oluşan yedinci ve son sezon için yenilendi.

 

 • Dosya Boyutu: ~ 2.0 GB – Her Sezon

 

 • Süre: 1-6. Sezon Tüm Bölümler

 

 • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

 • Konu: Komedi

 

 • Kalite: 1080p

 

 • Yapım: 2012 – 

 

 • IMDb: 8.2

 

DIZI TRAILER

Veep TRAILER

 

 

 

 • gorseller

 

 


 • İNDİRME LİNKLERİ

   

  Veep 1-6 Sezon TORRENT İNDİR
   


  TR ALT YAZI DOSYASI
REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.