Venom

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Venom TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

Venom, aynı isimli Marvel Comics karakterini temel alan 2018 Amerikan süper kahraman filmi. Columbia Pictures tarafından Marvel ile birlikte üretilen ve Sony Pictures Releasing tarafından dağıtılan Sony’nin Marvel Evreninde ilk film olması amaçlanıyor. Film, Scott Rosenberg, Jeff Pinkner ve Kelly Marcel’in senaryolarından Ruben Fleischer tarafından yönetildi ve Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze ve Reid Scott’la birlikte Tom Hardy, Eddie Brock / Venom olarak rol aldı. Venom’da gazeteci Brock ona süper güç veren uzaylı bir simbiyota bağlı.

Sony, karakterinin ilk filmi Spider-Man 3’te (2007) yaptıktan sonra bir Venom filmi geliştirmeye başladı. Çeşitli iterasyonlardan sonra, Mart 2017’de Sony’nin film haklarına sahip olduğu Marvel karakterlerini barındıran yeni bir ortak evreni başlatmak için yeni bir versiyonda çalışmalara başlandı. Ancak Sony ayrıca, Spider-Man: Homecoming dünyasını paylaşmak için de Sony ve Marvel Studios arasında bir anlaşma yapıldıktan sonra Marvel Sinematik Evreninde. Daha sonra filmin kendi evreninde bağımsız bir set olduğu açıklığa kavuşturuldu. Rosenberg ve Pinkner, Mayıs 2017’de Fleischer ve Hardy ile birlikte yazmaya başlamışlardı. İlk fotoğrafçılık Ekim 2017’de Atlanta, New York ve San Francisco’da gerçekleşti.

Venom 1 Ekim 2018’de Westwood, Los Angeles’ta prömiyeri ve 5 Ekim 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürülmesi planlandı. Film, Hardy’nin performansı almasına rağmen, tutarsız tonu ve senaryonu eleştiren eleştirmenlerden genellikle olumsuz eleştiriler aldı. övgü.

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 11 GB
  • Süre: 1 Saat 52 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Korku – Bilim Kurgu
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 7.1

 

 

 

 

Venom 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


6
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Heisenberg Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Station WMD
Üye
Station WMD

🥰

Cihan
Üye
Cihan

çok hızlı iniyor 😁

Snake Eyes
Üye
Snake Eyes

reyiz methbox inanki nefes kesici 😀

Kill Switch
Üye
Kill Switch

bu site güzel

boot
Üye
boot

Bunları görmek çok hoş :-).