Venom TR Dublaj

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Venom Türkçe Dublaj TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE DİL SEÇENEĞİ

 

 

 

film-konusu

 

Venom, aynı resimlerdeki Marvel Comics karakterine dayanan, Columbia Pictures tarafından Marvel ve Tencent Pictures ile birlikte hazırlanmış, 2018 Amerikan süper kahraman filmi. Sony Pictures Releasing tarafından dağıtılan, Sony’nin Marvel Universe’deki Marvel Cinematic Universe (MCU) filminin ilk filmi. Ruben Fleischer’in yönettiği Scott Rosenberg, Jeff Pinkner ve Kelly Marcel’in senaryosunda Tom Williams, Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze ve Reid Scott’la birlikte Eddie Brock / Venom rolünde. Venom’da gazeteci Brock, türleri Dünya’yı istila etmeyi planlayan yabancı bir ortakyaya bağlandıktan sonra süper güçler kazanıyor.

Spider-Man 3 (2007) ‘de göründükten sonra, Sony, Venom’a dayanan bir filmin birkaç yinelemesini başarısız bir şekilde geliştirdi. Çalışma, Mart 2016’da, stüdyonun film haklarına sahip olduğu Marvel karakterlerini içeren yeni bir paylaşılan evren başlatacak bir sürümde başladı. Sony ayrıca Venom’a MCU’nun Spider-Man: Homecoming (2017) dünyasını paylaşma niyetindeydi, ancak filmi Spider-Man karakterinden uzaklaştırdı. 2017 yılının Mart ayında, Rosenberg ve Pinkner yazmaya başladı; Fleischer ve Hardy ise Mayıs ayında eklendi. Ana fotoğrafçılık, Ekim ayında Atlanta’da New York ve San Francisco’ya taşınmadan önce başladı. Film, çizgi romanlardan Venom: Lethal Protector’dan (1993) ve “Symbiotes Gezegeninin Gezegeni” (1995) arkasından ilham aldı.

Venom 5 Ekim 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde serbest bırakıldı ve senaryosu ve tutarsız tonu için eleştirmenlerden genel olarak olumsuz yorumlar aldı. Bununla birlikte, bazıları Hardy’nin performansıyla Brock ve Venom arasındaki kimyaya övgüde bulunarak, film beklenmedik bir gişe başarısı olarak devam etti ve 2018’in en yüksek hasılatı olan 2018 filmi ve bu ay için birkaç gişe rekoru kırdı Ekim Bir devam filmi geliştiriliyor.

FILM TRAILER

Venom Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.3 GB
  • Süre: 1 Saat 52 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE DUBLAJ
  • Konu: Aksiyon – Bilim Kurgu
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 6.8

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Venom 1080p TORRENT İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.