Veronica Mars

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Veronica Mars 1-4. Sezon Tüm Bölümler

Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

Veronica Mars, senaryo yazarı Rob Thomas tarafından yaratılmış, Amerikalı bir genç kara gizemli dram televizyon dizisidir. Dizi kurgusal Neptune kasabasında, Kaliforniya’da ayarlandı ve Kristen Bell’i adını taşıyan karakter olarak görüyor. Dizi, 22 Eylül 2004 tarihinde, UPN’nin son iki yıl televizyon kanalı sırasında yayınlandı ve UPN’nin halefi olan The CW’de üç sezon boyunca yayınlanan bir sezonun ardından 22 Mayıs 2007’de sona erdi. Veronica Mars, Warner Bros. Television, Silver Pictures Television, Stu Segall Productions ve Rob Thomas Productions tarafından üretildi. Joel Silver ve Rob Thomas, dizinin tamamı boyunca baş yapımcılar iken Diane Ruggiero üçüncü sezonda terfi etti.

Veronica Mars, dedektif babasının vesayeti altında özel bir araştırmacı olarak moonlighting yaparken liseden üniversiteye doğru ilerleyen bir öğrencidir. Her bölümde, daha karmaşık bir gizemi çözmek için çalışırken farklı bir bağımsız davayı çözer. Serinin ilk iki sezonunda, sezonun ilk bölümünde tanıtılan ve sezon finalinde çözülen, sezon boyunca gizemli bir yay vardı. Üçüncü sezon, birkaç bölüm boyunca sürecek olan daha küçük gizemli yaylara odaklanarak farklı bir format aldı.

Thomas başlangıçta Veronica Mars’ı bir erkek kahramanı içeren genç bir yetişkin romanı olarak yazdı; Cinsiyeti değiştirdi çünkü kadın bakış açısından anlatılan bir noir parçanın daha ilginç ve özgün olacağını düşünüyordu. Çekimler Mart 2004’te başladı ve dizi Eylül ayında 2.49 milyon Amerikalı izleyiciye çıktı. Eleştirmenlerce beğenilen ilk sezon 22 bölüm, ABD’de bölüm başına ortalama 2,5 milyon izleyici kazandı. Dizi, bir dizi televizyonun en iyi listesinde yer aldı ve birçok ödül ve aday gösterme elde etti. Dizi boyunca, iki Uydu Ödülü, dört Satürn Ödülü, beş Genç Seçimi Ödülü’ne aday gösterildi ve AFI’nin 2005 Yılı TV Programlarında yer aldı.

Dizinin iptalinin ardından Thomas, diziyi devam ettiren bir uzun metrajlı film senaryosu yazdı. Warner Bros., projeyi o zaman finanse etmemeyi tercih etti. 13 Mart 2013’te Bell ve Thomas, Kickstarter aracılığıyla filmi üretmek için bir bağış kampanyası başlattı ve on bir saatten daha kısa bir sürede 2 milyon dolarlık hedefe ulaştı. Kickstarter ile 5.7 milyon doların üzerinde birikmişlerdir. Film 14.03.2014 tarihinde gösterime girdi. Eylül 2018’de, dizinin sekiz bölümlük yeniden canlanması 2019’da gösterilecek olan Hulu tarafından doğrulandı.

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 25.0 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-4. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Suç – Gizem – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2004 –
  • IMDb: 8.3

 

 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


2
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
2 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
2 Yorum yazarları
kaplancezaci Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
kaplan
Üye
kaplan

efsane torrentler paylaşıyorsunuz

cezaci
Üye
cezaci

Seni seviyorum methbox