Vice

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Vice TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Vice 2018 1080p Torrent

Vice 2018 1080p Torrent

 

 

film-konusu

Başkan Yardımcısı, Adam McKay tarafından yazılan ve yönetilen 2018 Amerikan biyografik komedi-drama filmi. Film, Christian Bale’yi eski ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney’de rol aldı; Film, Amerikan tarihinde en güçlü Başkan Yardımcısı olma yolunda Cheney’i takip ediyor. Oliver Stone’un (2008) ardından George W. Bush’un başkanlığını betimleyen ikinci tiyatro filmi.

Başkan Yardımcısı, ABD’de 25 Aralık 2018’de Annapurna Pictures tarafından serbest bırakıldı ve dünya genelinde 66 milyon dolar hasılat elde etti. Film, eleştirmenleri bir kısmı “akıllıca ısırmak” diye övgülerken, diğerleri de onu “scathing eleştirilerini ve kutlama övgüsünü” alan senaryo ve yönü ile “akıllı nefret sakar bir gösteri” olarak nitelendirdi. Filmin kendisi için kutuplaşmış alımına rağmen, özellikle Bale ve Adams’ın performansları evrensel övgü aldı.

Film, En İyi Resim adaylığı ve En İyi Makyaj ve Saç Şekillendirme ödülünü içeren, 91. Akademi Ödülleri’nde sekiz adayla çok sayıda ödül ve adaylık aldı. Ayrıca 76. Altın Küre Ödülleri’nde (En İyi Film – Müzikal veya Komedi adayı dahil) önde gelen altı ve 72. İngiliz Akademi Film Ödülleri’nde altı aday oldu. Performansları için Bale, Adams ve Rockwell üç gösteride de aday gösterildi ve Bale En İyi Erkek Oyuncu-Sinema Filminde Müzikli veya Komedi dalında Altın Küre Ödülü’nü aldı.

 

  • Dosya Boyutu: 0.9 GB

 

  • Süre: 2 Saat 12 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Biyografi – Komedi – Drama – Tarih

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 6.3

 

FILM TRAILER

Vice Fragman

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Vice 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.