Victory At Sea Pacific – HOODLUM

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Victory At Sea Pacific

Full Torrent Oyun İndir

[ HOODLUM ]

 

Victory At Sea Pacific-HOODLUM Torrent İndir

Victory At Sea Pacific-HOODLUM Torrent İndir

 

 

oyun-konusu

 

İkinci Dünya Savaşı Pasifik Tiyatrosu’nda Düşman Filolarını Arama ve Yok Etme. Bu büyük açık dünya deniz savaşı Gerçek Zaman Stratejisi’nde bir taktik kedi ve fare oyunu.

Kendi kampanyanızı Victory At Sea Pacific‘de planlayın.

Victory At Sea Pacific – İkinci Dünya Savaşı sırasında bir oyuncunun, tüm gemileri kontrol etmek ve uçakların uçuşlarını kontrol altına almak için tüm Pasifik tiyatrosuna komuta etmek arasında geçiş yapabildiği deniz savaşının oyunu.
Denizaltı kurt paketinizden torpidoları ateşleyin veya filolarınızı yönlendirmek ve savaşın gidişatını değiştirmek için Köprü’ye doğru ilerleyin.

Gerçek zamanlı strateji savaş oyunlarına destansı bir yaklaşım getiren oyuncular, dünya savaşı 2’yi kazanmak için çaresiz bir girişimde açık dünya kum havuzu teknisyenleriyle kendi hikayelerini geliştiriyorlar.

Oyun, düşman filolarını aramak için denizlere çarpan ve tedarik hatlarını boğmak için denizaltıları gönderirken, kedi ve farenin sinir bozucu bir oyununa katılmanızı sağlar.

Victory At Sea Pacific’de düşman pozisyonlarını gizli bir şekilde gözden geçirebilir ve deniz ve hava yoluyla seçilen hedeflere karşı büyük çaplı bir amfibi saldırı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir kıyı işgali ile mücadele etmek, çeşitli türlerdeki iniş araçlarından çok sayıda gemiyi, düşmandan önemli hedefleri yakalamak amacıyla düşman mevkilerini bombardıman etmek için çok sayıda uçak ve güçlü gemiyle buluşturuyor.

Ek olarak, Victory At Sea Pacific, düşman filolarına karşı büyük filo uçaklarının komutasını kontrol etmenize ve nerede olurlarsa olsunlar düşmana avlanmak için izciler göndermenize izin verir.

Ayrıca mürettebatınızı dövüşte ve dışarıda eğitebilir, tatbikatlar ve dinlenme sürelerini ayarlayabilir, aynı zamanda rasyonları yönetebilir ve morallerini izleyebilirsin. Onları kırılma noktasına mı itiyorsunuz yoksa savaşa hazır bir yetenekli takım kuruyor musunuz?

Victory At Sea Pacific’de kaderini seç
Victory At Sea Pacific’te kaderiniz elinizde, hiçbir seviye yok, hiçbir şey yok. Bu, nihai zafere ulaşılana kadar birinciden Pasifik Harp Okulu. Her angajman önemlidir, mücadele acımasız ve sonuç belirsizdir.

Bağlantı noktalarını yükseltin ve birden çok filoyu özelleştirmek ve oluşturmak için tersaneler oluşturun ve bunları uygun gördüğünüz görevleri gerçekleştirmek için Pasifik tiyatrosunun farklı bölümlerine gönderin. Düşman gemilerini taciz etmek için denizaltılar gönderecek mi yoksa düşman gemilerini avlamak için uçakların uçaklarını gönderecek mi?

Unutmayın, her zaman uyanık olmalısınız, sadece bir filo gece geçtikten sonra kaybolacak ve savunmasız bir müttefik limana saldırarak size karşı gelen dönüşü görün.

Pasifik’teki deniz savaşı, size ve aldığınız kararlara bağlıdır.

 

Tür:   Aksiyon – Simülasyon – Strateji
Platform: PC
Boyut: 4 GB
Crack:  CODEX
Tarih: Eylül 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Victory At Sea Pacific TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Victory At Sea Pacific Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10’un 64bit Sürümleri
  • İşlemci: Intel Core i3 2130 veya AMD FX 4300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik: Nvidia GT 640 veya AMD HD 7750
  • DirectX: Sürüm 11
  • : Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 

 
full tek link indirme bağlantısı

Victory At Sea Pacific – HOODLUM TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.