Vikingler 5.sezon VIKINGS

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
VIKINGS – VİKİNGLER 5. SEZON

720p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZI

 

VIKINGS VIKINGLER TORRENT

VIKINGS VIKINGLER TORRENT

 

Vikings – Vikingler, Michael Hirst’un Tarih kanalı için oluşturduğu ve oluşturduğu kronikleştirilmiş bir dramatizasyon TV düzenlemesidir. İrlanda’da kaydedildi, Kanada’da 3 Mart 2013’te başladı.

Vikingler, Viking Ragnar Lothbrok‘un maceraları ile öne çıkıyor, diğerlerinin yanı sıra inanılmaz İskandinav azizlerine atıfta bulunuluyor ve İngiltere ve Fransa’nın belası sayılıyor. Şov, Ragnar’ı İngiltere’ye etkili saldırılarla ayrışmaya çıkan bir çiftlik sahibi olarak gösteriyor ve aile ve bireysel savaşçıların yardımıyla kaçınılmaz olarak İskandinavya’ya dönüşüyor. Ragnar’ın ölümünden sonra, sonraki mevsimler çocuklarının servetlerini ve İngiltere, İskandinavya ve Akdeniz’deki deneyimlerini alır.

Tarih, 17 Mart 2016 tarihinde, 29 Kasım 2017’de çıkacak olan 20 sahnenin beşinci dönemi için Vikingleri yeniden kurdu. 12 Eylül 2017’de, beşinci sezonun başlangıcında, düzenleme 6. sezon için yeniden kuruldu. 20 sahneden oluşacak.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Vikings 5. sezon TRAILER

  • Dosya Boyutu: 8.4 GB
  • Süre: 5. SEZON
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama, Savaş Filmi, Macera Filmi, Mini Dizi, Aksiyon, Dönem İşi, Tarihî Kurgu
  • Kalite: 720p

İNDİRME LİNKLERİ

 

VIKINGS 5.SEZON TORRENT İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.