WALL·E

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
WALL·E TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

film-konusu

 

WALL-E (WALL · E gibi bir örnekle stilize edilmiş), Walt Disney Pictures için Pixar Animation Studios tarafından üretilen 2008 Amerikan bilgisayar animasyonlu bir bilim kurgu filmi. Jim Morris tarafından yazılan ve Jim Reardon tarafından birlikte yazılan Andrew Stanton tarafından yönetildi ve yazılmıştır. Ben Burtt, Elissa Knight, Jeff Garlin, Fred Willard, John Ratzenberger, Kathy Najimy ve Sigourney Weaver’ın seslerini paylaşıyor ve şirketin ürettiği dokuzuncu sinema filmiydi.

Büyük bir terkedilmiş şehri temizlemek için terk edilmiş bir dünyada bir çöp kompaktör robotu izler. Ancak o, galaksiye aşık olduğu ve galaksiyi izlediği Axiom gemisi tarafından gönderilen bir soruşturma tarafından ziyaret edilir. Finding Nemo’yu yöneten Stanton, Pixar’ın su altı fiziğinin inandırıcı simülasyonlarını yarattığını ve büyük ölçüde uzayda bir film yönetmeye istekli olduğunu fark etti. WALL-E, erken dizilerinde minimal diyaloğa sahiptir; karakterlerin çoğunun sesleri yoktur, bunun yerine Burtt tarafından tasarlanan vücut dili ve robot sesleri ile iletişim kurarlar. Film, tüketiciliği, korporatizmi, nostaljiyi, atık yönetimini, insan çevresel etkilerini ve endişelerini, obeziteyi ve küresel afet riskini eleştiriyor.

Ayrıca Pixar’ın canlı aksiyon karakterlerine sahip bölümleri olan ilk animasyon filmi. Pixar geleneğini takip eden WALL-E, tiyatro yayınları için Presto adlı kısa bir filmle eşleştirildi. WALL-E, 27 Haziran 2008’de Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürüldü. Film, 180 milyon dolarlık bir bütçeyle dünya çapında 533.3 milyon dolar brüt kiralayan ve 2009’un En İyi Animasyon Filmi Ödülü olan Altın Küre Ödülü’nü, 2009’da Hugo Ödülü’nü kazandı. en İyi Uzun Dramatik Sunum, iyi senaryo nihai Nebula Ödülü, [5] en İyi Animasyon Film dalında Satürn Ödülü ve beş aday ile en İyi Animasyon Filmi Oscar’ı. Film ayrıca Time’ın “On Yılın En İyi Filmleri” listesine girdi ve 2016’da, dünyanın dört bir yanından gelen 117 film eleştirmeni tarafından 21. yüzyılın en iyisi olarak kabul edilen 100 film arasında 29. seçildi.

 

FILM TRAILER

WALL·E Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.2 GB
  • Süre: 1 Saat 38 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Animasyon – Macera – Aile
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2008
  • IMDb: 8.4

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

WALL·E 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.