We Bare Bears

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
We Bare Bears 1-3. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

We Bare Bears Sezon 1080p Torrent İndir

We Bare Bears Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

We Bare Bears, Daniel Chong’ın Cartoon Network tarafından yarattığı Amerikan animasyonlu bir sitcom. Gösteride üç ayı kardeşi, Grizzly, Panda ve Buz Ayısı (sırasıyla Eric Edelstein, Bobby Moynihan ve Demetri Martin tarafından seslendiriliyor) ve San Francisco Körfezi Bölgesi’ndeki insan dünyasına entegre olma konusundaki tuhaf girişimleri izleniyor. Chong’in websitesi The Three Bare Bears’a dayanan pilot bölüm dünya prömiyerini KLIK’te yaptı! “Genç Amsterdam Audience” kategorisinde kazandığı Amsterdam Animasyon Festivali. Seri, 27 Temmuz 2015’te başlamıştır.

We Bare Bears üç evlatlık ayı kardeşini takip eder: Grizzly, Panda ve Ice Bear. Ayılar, insan yiyecekleri, insan arkadaşlıklarını yapmak ya da İnternet’te meşhur olmaya çalışmak gibi insan toplumuyla bütünleşmeye çalışırlar; ancak bu girişimler, insanın uygar doğasına ve kendi hayvan içgüdülerine bağlı olarak ayılar mücadeleyi görüyorlar. Ancak, sonunda, destek için birbirlerine sahip olduklarını anlıyorlar. Şovun mizahının dikkate değer bir yönü, ayıların bir “ayı yığını” oluşturma becerisidir. İsminden de anlaşılacağı gibi, ayılar birbirinin üstüne yığılıyor ve bu da onların eşsiz bir ulaşım şekli olarak hizmet ediyor. Zaman zaman, ayılar, çocuk dahisi Chloe Park, bigfoot Charlie, internet hissi Nom Nom, park görevlisi Tabes gibi arkadaşlarıyla maceralarını paylaşıyor ve Lucy’yi satıyorlar. Bazı geri tepme bölümleri, yavruları bir ev bulmaya çalışırken ayılardaki maceraları renklendirir.

 

DIZI TRAILER

We Bare Bears TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 10.0 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-3. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Komedi – Animasyon – Macera
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2014 – 
  • IMDb: 8.0

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

We Bare Bears 1080p 1-3. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.