Western

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Western TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Western 2017 Torrent

Western 2017 Torrent

 

 

film-konusu

 

Meinhard, Grecian sınırına yakın uzak bir Bulgar kasabasında hidroelektrik santrali kurmak için kiralanan bir grup Alman inşaat işçisinin bir parçası. İnşaat ekibi, betonu karıştırmak için suya erişemediğinden, işleri sıkıntıya neden olacak şekilde durmaktadır. Yakındaki bir nehirde güneşlenirken bazı yerel kadınlarla tanışıyorlar ve Bulgar kadınlardan biri güneş şapkasını yitirdiğinde ve onu alan Alman işçi onu geri vermeyi reddettiği ve onu su altına sokmaya çalıştığı zaman karşılaşmalar hızla şiddetleniyor.

Bu arada Meinhard beyaz bir at bulur. Köye getiriyor ve halkla konuşmaya çalışıyor, ortak dilleri olmadığı için etkileşimleri sınırlı. At, Meinhard’ın ata binmesine izin veren yerel bir adam olan Adrian’a aittir ve Meinhard, konuşma parçalarını bir araya toplayarak Adrian ve ailesiyle arkadaş olmaya başlar.

Meinhard ayrıca, su eksikliğinin yerel suyun köyler arasında üç yolla bölünmesinden kaynaklandığını da keşfetti. Yerel halk, Almanlara çalışmaları için gerekli suyu veremediklerini ya da kendilerinin susuz olacağını açıklıyor.

Ustabaşı Vincent, sonunda Meinhard’ın atını alır ve yerel Bulgar suyunu kapatarak su kuyusuna gider. Bu sırada Meinhard’ın atını ölümcül şekilde yaralar, Meinhard’ın sonradan ölen atı bulduğu ve hayatta kalamayacağı için onu öldürdüğü bir şey bulur.

Bulgar yerlilerle sularına erişim konusunda yapılan bazı görüşmelerde Vincent, Almanca bilen ve tercüman olarak görev yapan erkeklerden birinin kızı Viara ile flört ediyor. Meinhard ona yaklaştığında, ikisi yürüyüşe çıkar ve daha sonra seks yapar.

O akşam eve dönen Meinhard’a poker oyununda parasını Meinhard’a kaybeden yerel bir Bulgar adam tarafından yaklaşılıyor. Parayı iade etmek için Meinhard’a yalvarır ve Meinhard sadece bir kısmını geri getirdiğinde, o ve bazı arkadaşlar daha sonra eve giderken Meinhard’a saldırır. Meinhard atağı başarıyla koruyabiliyor, ancak geceyi dışarıda geçiriyor.

 

 

FILM TRAILER

Western Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.9 GB
  • Süre: 2 Saat 01 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2017
  • IMDb: 7.1

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Western 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.