Westworld 1. Sezon Tüm Bölümler

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Westworld 1. Sezon Tüm Bölümler

720p HD TORRENT İNDİR

 

Westworld Sezon Tüm Bölümler HD TORRENT İNDİR

Westworld Sezon Tüm Bölümler HD TORRENT İNDİR

Westworld dizibox olarak indirebileceğiniz bu Amerikan yapımı dizi gerçekten çok büyük bir hayran kitlesini elinde bulunduruyor. Westworld altyazılı izle ümidi ile burada iseniz çok şanslısınız. Westworld yorumları gerçekten bu diziyi izlemeye insanları yöneltiyor.
Westworld Konusu – İçeriği

Westworld, Jonathan Nolan ve Lisa Joy tarafından yapılan Amerikan bilimkurgu Batı TV düzenlemesidir. HBO tarafından sunulan, benzer bir adın (Michael Crichton tarafından oluşturulmuş ve koordine edilmiş) 1973 filmine ve 1976 dönüm, Futureworld’e göre daha düşük bir dereceye dayanıyor. Hikaye Westworld, bir anekdot, android “popülasyonu” ile popüle edilen Wild-West temalı karnaval olarak tahrik edilir. Rekreasyon merkezi, eğlence merkezindeki en çarpıcı hayallerinin tadını çıkarırken, programcıların insanlara zarar vermesini engelleyen ana bilgisayarlardan uzaklaşmaktan korkan “ziyaretçileri” hesaba katar.

Westworld 1. Sezon Tüm Bölümler HD Torrent İndir

 

TRAILER

Westworld 1. SEZON Tüm Bölümler HD  TRAILER

 

  • Dosya Boyutu: 5.4  GB
  • Süre: 1. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Bilim Kurgu – Gerilim
  • Kalite:  720p

 

Westworld 2. SEZON Torrent İndirmek İçin Tıklayın.

 

İNDİRME BAĞLANTILARI

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.