What Keeps You Alive

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
What Keeps You Alive TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

 

film-konusu

 

 

Jackie (Hannah Emily Anderson), karısını Jules (Brittany Allen) ‘ı birinci yıldönümünü kutlamak için uzak bir kabine götürür. Jackie’nin çocukluk arkadaşı Sarah (Martha MacIsaac), Jackie’yi “Megan” olarak ziyaret edip hedef alırken Jules şüphelenir. Jackie adını seçerek değiştirdiğini açıklıyor ancak Jules memnun değil ve Sarah ile kocası Daniel’i (Joey Klein) ziyaret ediyor. Sarah, onunla ve Jackie ile arkadaş olan Jenny’nin, küçükken yanlışlıkla gölde boğulduğunu ve Jackie’nin bundan asla bahsetmediği yönündeki sürprizi ifade ettiğini açıklar. Jackie daha sonra, kazanın suçu olduğuna inandığı için Jenny’den bahsetmediğini iddia etti. Jules karısını kucaklar ve onu teselli eder. Birkaç dakika sonra, vahşi doğanın manzarasını hayranlıkla izlerken Jackie, Jules’i uçurumun kenarından uzaklaştırıyor.

Jackie kabine döner, polise yapacak göz yaşartıcı telefon görüşmesi yaparak ölümünü bildirir. Fakat Jules, ciddi şekilde incinirken, hala hayatta. Jackie karısının ölmediğini keşfettiğinde, ormanda onu arar, Jules’ı affeder ve hükmeder. Jules, izlendiğini bilmediği halde, endişesinin bir davranış olduğunu ortaya çıkardığında, ona gitmek üzeredir. Jules kaçar, eve döner ve sakatlıklarına meyillidir. Daha sonra Jackie onu yakalamadan önce gölün ortasındaki bir teknede yarıda geçirir. Daniel çifti görüyor ve Jackie’nin tehditlerine rağmen, Jules o akşam yemeğe gelmelerini sağlıyor.

Jackie, Jules’i hiç sevmediğini ve hayat sigortası poliçesini ödemek için onu öldürmek niyetinde olmadığını ortaya koyuyor. Ayrıca, Jenny’nin ölümünden Jackie’nin sorumlu olduğu da ima edildi. Sarah, Jackie’den şüpheleniyor. Hem Sarah’ı hem de Daniel’i öldürmekle tehdit eden Jackie, Jules’u her şey normalmiş gibi davranmaya zorlar ama Jules’u Sarah’dan yardım almaya çalışırken yakalar. Daniel’in boğazını dışarıya attı, Sarah’ı üst kata sürdü ve ölümcül defalarca onu bıçakladı. Daha sonra Jackie, Jules’u cesetleri atmasına yardım etmesi için zorlar. Jules, sözde Jackie’nin çocukken öldürdüğü bir ayının dolması başının arkasına göz atar ve Jackie’nin, önceki öldürdüğü eşlerine verdiği, her birini öldürdüğü kolyeler içeren bir kutu keşfeder.

 

 

FILM TRAILER

What Keeps You Alive Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB

 

  • Süre: 1 Saat 38 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Korku – Gerilim

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 5.8

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

What Keeps You Alive 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.