WhatsApp Plus 2018 Android

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
WhatsApp Plus 2018 İndir [ ANDROID APK ]

WhatsApp uygulamanıza tamamen hakim olmak ve birçok farklı özellik kullanmak ister miydiniz? Bu soru bir çok WhatsApp 2018 kullanıcısına cazip geliyor sanırım ?.  WhatsApp plus 2018 diğer adıyla WhatsApp + ( ya da OGWhatsapp ) kullanıcılara çok büyük özelliklerle beraber %100 e varan özelleştirme sunuyor.  Birkaç WhatsApp Plus 2018 özelliğine bakalım;

WhatsApp’ı tamamen özelliştirin !

WhatsApp Plus 2018 ‘le beraber uygulamanın bütün görünüşünü değiştirebilirsiniz. Normalde WhatsApp kullanıcılarına sadece arka plan – yazı boyutu değiştirme gibi küçük imkanları sunarken WhatsApp Plus arayüz rengi, profil fotoğrafı şekilleri, ikonlar, mavi tık / çift tık / tek tık rengi stilleri, mesaj baloncuk stilleri, arayüz konumları gibi onlarca farklı kişiselleştirme özelliği sunuyor. 
Kısaca WhatsApp tasarımınız sadece size özgü! Ne isterseniz o.

WhatsApp ‘da Yüksek Çözünürlük !

Arkadaşlarına, dahil olduğunuz gruba fotoğraf / video gönderirken ya da hikayelerine eklemeler yaparken gönderdiğiniz fotoğrafların çözünürlüğünün düştüğünü muhakkak fark etmişsinizdir. WhatsApp Plus 2018 ile gönderdiğiniz fotoğrafların ve videoların çözünürlüğü düşmez, yüksek kalitede fotoğraf ve video gönderebilirsiniz.

WhatsApp ‘da Sınırsız Paylaşım !

Herhangi bir dosyayı WhatsApp ‘da paylaşırken, bazı sınırlamalar bulunduğunu biliyorsunuzdur. En fazla gönderilecek fotoğraf, en fazla ses kaydı uzunluğu, en fazla video uzunluğu vs. WhatsApp plus ile bir sınırlama olmadan dosyalarınızı paylaşabilirsiniz !

Kişiye Özel Gizlilik ve Stalker MOD !

Aslında bu son yazacağım özellik WhatsApp Plus 2018 kullanıcılarının WhatsApp plus kullanma zorunluluğu hissettirdiği en büyük özelliktir. ? İlk olarak kişiye özel gizlilik nedir? WhatsApp Plus 2018 aşağıdaki özellikleri kullanıcılarına sunar:
  • HATAYI AFFETMEYİZ!
Bu yeni gelen bir özellik var hani, mesajı herkesten sil diye. Karşı taraf size mesaj attı, sonra silmeye karar verdi. WhatsApp Plus 2018 ile o sildiği mesajı görebiliyorsunuz!


  • SON GÖRÜLMEYİ KAPAT
“Ee kardeşim biz zaten normal WhatsApp’da bu özelliği yapıyok. ” diyebilirsiniz. Ama WhatsApp Plus 2018 ‘de bu durum biraz farklı. Kendi son görülmenizi kapatırken, diğer kullanıcıların son görülmesini görebilirsiniz. 
  • MAVİ TIK KAPAT
Aynı son görülmedeki gibi siz mavi tıkı kapatırsınız ama diğerlerinin mavi tıklarını görebilirsiniz!

  • ÇİFT TIK KAPAT
Normal WhatsApp ‘da olmayan bir özellik. Kullanıcılar size mesaj attığında mesajı görseniz bile, sadece tek tık olarak görürler. Sizde bir değişiklik olmaz diğerlerinin çift tıkınıda mavi tıkınıda görebilirsiniz.

  • HER ZAMAN ÇEVRİM İÇİ
Sevgilinizden ayrıldınız ve gecenin bi vaktinde aklına “kimle konuşuyor la bu?” sorusunu getirmek istediniz. (P*çlik yapasım geldi ? ) Hemen WhatsApp Plus 2018 ‘in her zaman çevrim içi ol modunu aktif hale getiriyorsunuz ve yatıyorsunuz. Sadece İnternete bağlı olmanız yeterlidir, modu aktif ettiğinizde 7/24 çevrim içi olarak gözükeceksiniz!

  • HER ZAMAN ÇEVRİM DIŞI
Bu mod genelde ilişkisi olanlar tarafından kullanılan bir WhatsApp Plus 2018 modudur. Modu aktif ettiğinizde, istediğinizle fingirdeşebilirsiniz ?. Mesela saat 20:00 da modu aktif ettiniz, 6 saat boyunca birileriyle konuştunuz. Merak etmeyin modu kapatana kadar hep son görülme 20:00 ‘da kaldı.

  • OTOMATİK MESAJ
Özellikleri yazarken WhatsApp Plus 2018 ‘in yapımcısının tam bir ş*refsiz olduğunu fark etmeye başladım. Otomatik mesaj nedir kardeşim ya? Bu olayı size şöyle anlatayım. Mesela şimdi biriyle flörtleşiyorsunuz tamam mı? Karşı cinse diyorsunuz ki : “Saat kaçta uyanıyorsun canım?” o da size mesela 07:00 diyor. Siz 07:00 ‘a otomatik günaydın mesajını kuruyorsunuz. Sizin kıç*nızda pireler uçuşurken WhatsApp Plus 2018 saat tam 07:00 da “Günaydın :* “mesajını yapıştırıyor.

STALKER MOD !

Aslında adı stalker mod falan değil, ama ben böyle bir isim koymayı tercih ettim ? . Peki neden? Şimdi WhatsApp Plus 2018 sahip olduğu diğer özellikler;

  • Son konuştuğunuz kullanıcılar çevrim içi olduğunda bildirim gösterme
  • Log Kayıtı tutma
Nedir bu log kayıtı? 
Kişi listenizde olan bütün kişilerin gün boyu saat kaçta online olduklarını (son görülme kapalı dahi olsa) kaç dakika online olduklarını, durum güncellemelerini, profil güncellemelerini vs. hepsini kayıt altında tutuyor ve siz gün içinde istediğiniz zaman bunları kontrol edebiliyorsunuz.

Stalk’un kralı değil de ne bu yani?

Daha sayamadığım bir çok özellik için WhatsApp Plus 2018 Android APK ‘yı hemen indirip denemenizi tavsiye ediyorum.


İNDİRME LİNKLERİ

WhatsApp Plus 2018 Android APK İndir
ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
2 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
2 Yorum yazarları
king06Osmann Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
TrixiePhany
Üye
TrixiePhany

Bunu indirmeden ölmeyin

king06
Üye
king06

sitenizde torrentler hızlı iniyor

Osmann
Üye
Osmann

en iyi torrent oyun indirme sitesi