When Calls the Heart

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:When Calls the Heart 1-5. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

When Calls the Heart Sezon 1080p Torrent

When Calls the Heart Sezon 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

 

When Calls the Heart Kanadalı bir televizyon dizisi dizisi olduğunda, Janette Oke’nin aynı isimdeki Kanada West dizisinden olan kitabından esinlenerek Michael Landon Jr tarafından geliştirildi. Dizi, 11 Ocak’ta Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Hallmark Channel’da yayına başladı. , 2014 ve 16 Nisan 2014’te Kanada’daki Süper Kanal’da.

Dizi, ilk olarak Ekim 2013’te Maggie Grace’in genç öğretmen Elizabeth Thatcher ve Stephen Amell’in North West Mount Polis memuru Wynn Delaney olarak oynadığı iki saatlik bir televizyon filmi pilotu olarak giriş yaptı. Televizyon dizisinde Erin Krakow, yeğeninin adı Elizabeth Thatcher (filmde Poppy Drayton tarafından çalınan) rolünü üstlendi ve Daniel Lissing, Lori Loughlin’in kömür madeni dul Abigail Stanton rolünü yenileyerek Jack Thornton adında bir Mountie oynuyor. .

21 Mart 2018’de Hallmark, altıncı sezon için diziyi yeniledi. Sezon, Hallmark’ın Noel için Geri Sayım etkinliğinin bir parçası olarak yayınlanan ve 24 Şubat 2019’dan başlayarak 10 bölümlük bir koşu için devam edecek olan iki saatlik bir Noel özeliyle başladı. Ancak, 2019 üniversite nedeniyle Loughlin’i içeren rüşvet skandalını kabul etti. ve daha sonra tüm Hallmark mülklerinden kaldırılmasıyla birlikte sezon, “yeniden biçimlendirici” bir araya girdi.

Şovun bir bölümü olan The Hope Calls, 26 Temmuz 2018 tarihinde Hallmark’ın Televizyon Eleştirmenleri Birliği yaz basın turunda açıklandı. Bu serinin, Ağustos 2019’da Hallmark Movies Now yayın hizmetine girmesi bekleniyor.

 

 • Dosya Boyutu: ~ 7.0 GB – Her Sezon

 

 • Süre: 1-5. Sezon Tüm Bölümler

 

 • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

 • Konu: Drama

 

 • Kalite: 1080p

 

 • Yapım: 2014 – 

 

 • IMDb: 8.4

 

DIZI TRAILER

When Calls the Heart TRAILER

 

 

 

 • gorseller

 

 


 • İNDİRME LİNKLERİ

   

  When Calls the Heart 1-5. Sezon TORRENT İNDİR
   


  TR ALT YAZI DOSYASI
REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.