Widows

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Widows TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

Widows, aynı adı taşıyan 1983 ITV serisine dayanan, Steve McQueen tarafından McQueen ve Gillian Flynn’in senaryosundan yönetilen bir 2018 soygun filmi. Bir İngiliz-Amerikan ortak yapımı olan filmde, Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki, Cynthia Erivo, Colin Farrell, Brian Tyree Henry, Daniel Kaluuya, Jacki Weaver, Carrie Coon, Robert Duvall ve Liam Neeson’dan oluşan bir dizi oyuncu var. . Konu, suçlu eşleri çarpık bir işte öldürüldükten sonra bir suçlu patronunu geri ödemek için soygun yapmaya çalışan bir grup kadını izliyor. Film Mart 2015’te açıklandı, Davis Eylül 2016’da oyuncu kadrosuna katıldı. Önümüzdeki birkaç ay içinde oyuncu kadrosu geri çekildi ve Mayıs 2017’de Chicago’da çekimler başladı.

Widows, 8 Eylül 2018’de Toronto Uluslararası Film Festivali’nde prömiyer yaptı ve 20 Kasımda Birleşik Krallık’ta 6 Kasım 2018’de ve 16 Kasım’da Amerika Birleşik Devletleri’nde tiyatroda serbest bırakıldı. Film dünya çapında 75 milyon dolar hasılat elde etti ve “patlamış mısır heyecanı ile dramatik temaları harmanlamak” için eleştirmenlik yaptığı yönlendirme, senaryo ve performansları (özellikle Davis, Debicki ve Kaluuya) için övgü aldı. Davis için Lider Bir Rolde En İyi Kadın Oyuncu dalında BAFTA Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül adaylığı aldı.

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.1 GB

 

  • Süre: 2 Saat 09 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Suç – Gerilim – Drama

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.2

 

 

 

 

Widows 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


2
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Fatma Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
BARIŞ
Üye
BARIŞ

Gerçekten en iyi torrent film paylaşan site 🤩

Fatma
Üye
Fatma

hemen indiriyorum