Win10PE SE 2018 İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Win10PE SE 2018 Full İndir

Windows Kurtarma Yazılımı

 

 

Win10PE SE 2018 

Win10PE SE”  yazılımı ile bir Windows’un çökmesinden sonra Windows işletim sistemi altında kendi kurtarma bölgenizi yaratırsınız. Öncelikle, işletim sisteminin orijinal görüntüsünün yerini belirtin. Açtığınız bir 32 bit veya 64 bit iso dosyası olabilir. İsteğe bağlı olarak taranan işletim sistemine 400’e kadar programı otomatik olarak ekleyebilirsiniz. Bu, yedeklemeleri oluşturmanıza veya geri yüklemenize, ilgili başlangıç ​​dosyalarını onarmanıza, kayıt defterini temizlemenize ve sabit sürücünüzü birleştirmenize fırsat yaratır. Ayrıca, isteğinize bağlı olarak oyunlar kurtarma sırasında can sıkıntısı için entegre edilebilir.

Her zaman, Başlat menüsü ve Firefox dahil olmak üzere birçok program Windows 10 PE SE masaüstündedir. Önyükleme başarısız olursa, Windows’u kurtarma sistemi aracılığıyla onarabilir ve yine de Internet’e erişebilirsiniz. Çökmüş olan Windows’unuz çalışmıyor olduğundan, hiçbir dosya kendi kendine kilitlenmez, böylece bunları silebilir veya istediğiniz gibi yeniden adlandırabilirsiniz.

“Win10PE SE” orijinal ISO’yu ve diğer araçları bir araya getirir ve yeni bir ISO dosyası oluşturur. Boyuta bağlı olarak görüntüyü doğrudan CD’ye veya DVD’ye yazdırabilirsiniz. Bununla birlikte, Mini-Windows, USB diskinizden daha hızlı çalışır: Birlikte verilen Tool Rufus, depolama ortamına önyükleme yapılabilmesini sağlar. Diskin BIOS ve UEFI CSM (BIOS emülasyonu) veya saf UEFI anakartlar için uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Daha yeni cihazlara önyükleme yapmak için, 64 bitlik bir görüntü ile birleştirmeniz gereken saf UEFI ayarını öneririz. Windows 10 PE SE erişimi, Windows 7, 8 ve 10 içeren bölümlerde mümkün

YAZILIM KISACA ÇÖKMÜŞ OLAN BİLGİSAYARINIZDAKİ VERİLERİ KURTARMAYA YARAR.

 

ÇÖKMÜŞ WINDOWS ‘A WINDOWS 10 PE SE BOOT EDİLDİĞİNDE;

 

 

  • Program adı: Windows 10 PE SE
  • Sürüm: 2018
  • Lisans: PRO / FULL
  • Dil: İngilizce / OTHER
  • Boyut: 26.6 MB
  • Rar şifresi: www.methbox.com

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
aysegulez Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
FATİH
Üye
FATİH

gördüğüm en iyi torrent içerik indirme sitesi burası 🤭

Trash Master
Üye
Trash Master

harika ustam ⚡️

aysegulez
Üye
aysegulez

yenisi de eklenmiş