Wind River

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Wind River TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Wind River Torrent 1080p indir

Wind River Torrent 1080p indir

 

film-konusu

 

Wind River, Taylor Sheridan tarafından yazılan ve yönetilen bir 2017 neo-Western cinayet gizemi filmi. Film, Wyoming’deki Wind River Indian Reservation’da bir cinayeti çözmeye çalışan bir ABD Balık ve Yaban Hayatı Servisi izleyicisi ve bir FBI ajanı olarak Jeremy Renner ve Elizabeth Olsen’i canlandırıyor. Gil Birmingham, Jon Bernthal ve Graham Greene de yıldız. Sheridan’a göre, “gerçek olaylardan esinlenilen” başlıklı kart, “tıpkı onun gibi binlerce güncel hikâyeye” dair bir referanstı.

Wind River, 2017 Sundance Film Festivali’nde prömiyeri yapıldı ve 4 Ağustos 2017’de Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya çıktı. Film eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ve 11 milyon dolarlık bütçeye karşı 45 milyon dolar brüt bir gişe hasılatı gerçekleştirdi. The Weinstein Company tarafından Ekim 2017’de Harvey Weinstein’ın cinsel taciz iddialarının ardından teatral olarak yayınlanırken, filmin ev medyası için dağıtım hakları Lionsgate tarafından satın alındı. Weinstein’ın kredileri ve logosu ev medyası ve akarsu hizmetlerinde ihmal edildi ve TWC’ye neden oldu. dağıtım haklarını kaybeder.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Wind River Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 1 Saat 47 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Suç – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2017
  • IMDb: 7.7

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Wind River 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.