Windows 10 X64 Redstone 5

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Windows 10 X64 Redstone 5 Full Torrent İndir

Windows 10 X64 Redstone 5 2018 ISO

 

 

Microsoft’un, 10 Ekim 2018 tarihli Güncelleştirme adı verilen ve daha önce “Redstone 5.” kod adı verilen Windows 10’a yönelik bir sonraki özellik güncellemesinde yaptığı tüm yeni ve yeni özelliklerin ve değişikliklerin kaydını tutmak zor olabilir. Bu nedenle, Microsoft’un şu anda Redstone 5 için üzerinde çalıştığı en büyük yeni değişiklikleri ayrıntılarıyla anlatan tek bir mağaza kurduk. Microsoft Windows 10 X64 Redstone 5, Redstone 5 geliştirme süreci boyunca bazı özellikleri kesmeye veya ertelemeye karar verebilir, ancak şimdilik bekleyebilirsin.

Bu makaleyi, Redstone 5 önizlemesinin geliştirilme aşamasına eklenmesiyle dikkat çekici özelliklerle periyodik olarak güncelleyeceğiz.

1. Karanlık Dosya Gezgini

Windows 10’da karanlık modda bir hayran iseniz, Microsoft nihayet (nihayet) Dosya Gezgini ve içerik menülerine karanlık mod ekliyor. Evet, oluyor. Karanlık mod, OS’ye herşey dahil olmak için bir adım daha yakındır, yani sadece bir Word belgesi için avlanmak istediğinizde gecenin ortasında kör olmayacaksınız.

Dosya Gezgini’ndeki karanlık mod, Windows 10 X64 Redstone 5’le Ayarlar’daki karanlık mod anahtarı ile etkinleştirilecektir, bu nedenle Windows 10’da karanlık mod etkinleştirilmiş ve Redstone 5’e yükselttiyseniz, yükseltme tamamlandığında Dosya Gezgini otomatik olarak karanlık modda olacaktır. .

2. Bulut Pano

Windows 10’daki içeriğin kopyalanması ve yapıştırılması çok daha kolay.

Microsoft, Cloud Clipboard ile tüm Windows 10 cihazlarınızda paylaşılabilen bir sanal pano oluşturarak bir şeyi bir PC’ye kopyalamanızı ve ardından başka bir yere yapıştırmanızı sağlar. Birden çok Windows 10 cihazına sahip biriyseniz bu özellik yararlıdır. Hatta bir noktada akıllı telefonlara bile gelebilir.

Birden fazla cihazınız yoksa, Cloud Clipboard hala yararlı olabilir. Cloud Clipboard, kopyaladığınız her şeyi tek bir oturumda kaydeder ve daha sonra başvurabilirsiniz. Bu sabah bir şey kopyaladıysanız ve tekrar bulamıyorsanız harikadır. Sadece Cloud Clipboard’u açın ve o gün kopyaladığınız tüm şeylere bakın. Şu anda içinde bulunduğunuz uygulamadan çıkmadan panoya kopyalamanıza izin verecek.

3. Snipping Aracı

Sık sık ekran görüntülerini alıyorsanız, Microsoft, Windows 10’un sonraki sürümünde ekran kırpma aracını daha iyi çalışan yeni bir modern deneyimle güncelleştirmiştir. Artık Screen Snip’i açmak için ALT + Shift + S tuşlarına basabilirsiniz ve buradan birkaç yeni seçeneğiniz vardır. Bir kare ekran görüntüsünü veya özel şekilli bir ürünü kırpabilirsiniz. Ayrıca tam ekran görüntüsü alabilirsin.

Bu yeni deneyim, daha sonra, bir dokunduğunuzda sizi yeni bir özel ekran taslak uygulamasına yönlendirecek olan bir bildirim açacaktır. Kısacası, bu uygulama, Windows Mürekkep veya metin ile ek not ekleme yeteneği ile yeni aldığınız ekran görüntüsünü düzenlemenizi sağlar. Pek çok insanın seveceği çok daha ince bir eleme deneyimi.

4. Yeni arama deneyimi

Microsoft, kullanıcılarını dinliyor ve Cortana’yı Windows Search’ten Redstone 5’te çekiyor…. Windows 10’un bir sonraki sürümü Cortana’nın özelliklerini vurgulayan ve UI’nin ön planında arama yapan yeni bir arama deneyimine sahip olacak. Farklı arama kategorileri, arama panelinin en üstünde, Cortana’nın pick-up-you-you-you-left-off aktivitelerinin altında gösteriliyor.

Ayrıca, yeni bir çift panel kullanıcı arayüzü ile uygulamalar, dokümanlar ve daha fazlası için arama yapmayı çok daha kolay hale getiren yeni bir deneyim de vardır. Artık arama daha geniş ve ekranda daha fazla içerik ve bilginin görüntülenmesine izin veriyor.

5. Yeni Oyun Çubuğu

Windows 10’da bir oyuncu musunuz? Eh, Microsoft bir oyun içinde PC oyuncuları için daha yararlı hale getirmek için yerleşik Oyun Çubuğu tamamen yeniden tasarladı. Artık sadece ekran görüntüsü almak ve video kaydetmek için bir hızlı çubuk var; şimdi CPU, GPU ve RAM kullanımı gibi yararlı performans bilgilerini sergiliyor. Aynı zamanda, yeniden anlaşılması daha kolay olan daha temiz bir arayüze sahip olarak yeniden tasarlandı.

Tüm orijinal sosyal özellikleri hala var, ama şimdi Mixer kullanmayan sert oyuncular için çok daha ayrıntılı ve yararlı. Ayrıca, Windows 10’daki Başlat Menüsü’nden, varlığını bilmeyebilecekleri bir özellik olarak daha iyi vurgulamak için şimdi erişilebilir.

6. Microsoft Edge

Her yeni Windows 10 güncellemesinde olduğu gibi, Microsoft Edge, daha iyi performans, yeni bir Hub Kullanıcı Arabirimi ve Ayar UI’si ve sekmelerin arkasındaki gölge efektleri gibi ince tasarım ayarları gibi dikkate değer değişiklik listelerini aldı. Edge’i varsayılan değer olarak kullanmaya devam ediyorsanız, Redstone 5 ile başka bir denemeye değer olabilir.

7. Not Defteri

Sen Şimdi ek olarak Unix / Linux satır sonları (LF) ve Macintosh satır sonları (CR) özellikleri yakınlaştırmak için güçlü olmak için uzun bir süre sonra ilk kez, Microsoft Windows 10 içinde eski Not Defteri programını güncelledi, bu doğru okumak metin içinde ve dışında, Bing ile arama yapmak için metne sağ tıklayın ve Satır numaralarını kullanırken metni kaydırın. Oldukça düzgün!

Çok daha fazla …
Bunlar, Windows 10‘un sonraki sürümünde gelen en yeni özellikler ve değişiklikler.

 

  • Program adı: Microsoft Windows 10 X64 Redstone 5
  • Sürüm: RS5X64.14in1.ENU.SEP2018.iso
  • Lisans: PRO / FULL
  • Dil: İngilizce / Türkçe
  • Boyut: 5.5 GB

 

Windows 10 X64 Redstone 5 iso indir

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Windows 10 X64 Redstone 5 2018 TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.