Wolfenstein III Doğrulandı !

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
SAVAŞ TAM GAZ DEVAM EDİYOR !

 

 

Bethesda spinoff Wolfenstein’ı duyurduğunda: Bu yıl E3’te Youngblood, Wolfenstein II: Yeni Colossus‘un seri kahramanı BJ Blazkowicz için hikayenin sonu olup olmadığı konusunda endişelenmiş olabilirsiniz. Eğer bunu yaptıysanız, endişeleriniz yanlış. Wolfenstein III geliyor, Bethesda küresel pazarlama ve iletişim başkan yardımcısı Pete Hines son röportajda Metro’ya söyledi.

Kesinlikle bir Wolfenstein III yapıyoruz” dedi. “Sahnede, büyük hikâyeden bir kopuş yaptıklarını söylediler [Wolfenstein: Youngblood]. Ama hepimiz bunun nasıl biteceğini görmeliyiz.”

Bu, Blazkowicz’in Nazilerle savaşan öykülerinin hayranları için iyi bir haber, ancak Wolfenstein’la ilgili bu noktada devam etmek zorunda olduğumuz tek şey bu. Röportajda Hines, belirsiz bir geleceğe sahip başka bir Bethesda serisine de değindi: Dishonored. Arkane Studios’un bir geliştiriciden yakın bir zamanda, Dishonored’ın “dinlenmesi” şeklindeki yorumu sorulduğunda, Hines “Ah, bunu çok fazla okuyamayacağım.” Dedi.

Devam etti, “Bak, Arkane’nin iki stüdyoları var, bir takım şeyler üzerinde çalışıyorlar. Bu Todd Howard’dan farklı bir şey değil,” Bir Fallout oyunu yapacağım ve sonra ben geri dönmeden önce Starfield’ı yapacağım TES6’ya. Asla başka bir şey yapmadığımı söylemedi… ‘Burada başka bir şey için bir fikrimiz var, orada bir başkası için bir fikrimiz var.’

Bethesda’nın önümüzdeki yıllarda planladığı büyük oyunlar var. Fallout 76, 14 Kasım’ı başlattı. Doom Eternal, Rage 2 ve Wolfenstein: Youngblood, 2019 için planlandı. Bunun ötesinde, Starfield, The Elder Scrolls VI ve şimdi Wolfenstein III var.

Bir sonraki Wolfenstein oyununa gelince, Youngblood 1980’lerde kurulacak ve Nazi belasındaki savaşa devam ederken, BJ Blazkowicz’in ikiz kızları Jessica ve Sophia‘yı canlandıracaklar. Solo oynayabilir ya da ekibinizle oynayabilirsiniz. Ayrıca gelecek yılın VR oyunu Wolfenstein: Cyberpilot.

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.