X-Men Apocalypse

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
X-Men Apocalypse TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

X-Men Apocalypse 1080p Torrent İndir

X-Men Apocalypse 1080p Torrent İndir

 

 

film-konusu

 

X-Men: Apocalypse, Marvel Comics’te yer alan kurgusal X-Men karakterlerini temel alan 2016 Amerikan süper kahraman filmi. X-Men film serisinin dokuzuncu bölümüydü, X-Men prequel üçlemesinin ikinci filmi ve X-Men: Birinci Sınıf’ın devamıydı (X-Men’de zaman yolculuğunda Wolverine tarafından değiştirilen hikayeye gönderme yapıyor) : Gelecek Geçmiş Günleri).

Singer, Kinberg, Michael Dougherty ve Dan Harris tarafından tasarlanan bir hikayeden Simon Kinberg’in bir senaryosu olan Bryan Singer tarafından yönetilen film, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Nicholas Hoult, Rose Byrne, Tye Sheridan Sophie Turner, Alexandra Shipp, Olivia Munn ve Ben Hardy.

Filmde, antik mutant En Sabah Nur 1983’te uyanıyor ve modern uygarlığı yok edip dünyayı ele geçirmeyi planlıyor, X-Men onu durdurmaya ve mutant takımını yenmeye çalışıyor. Bu film Stan Lee’yi de gösteriyor. Eski Marvel Comics yazarı) karısı Joan ile bir cameoda. Bu, kısa süre sonra öldüğü sırada kocasıyla filmindeki son görüntüsü oldu.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

X-Men Apocalypse Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.2 GB
  • Süre: 2 Saat 24 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Aksiyon – Macera – Bilim Kurgu
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 7.0

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

X-Men Apocalypse 1080p Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.