Yakuza Kiwami 2

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Yakuza Kiwami 2

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

Yakuza Kiwami 2 CODEX torrent indir

Yakuza Kiwami 2 CODEX torrent indir

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Kazuma Kiryu, Tojo Klanı günlerinin geride olduğunu düşünüyordu. O ve bakımındaki genç kız Haruka Sawamura, çatışma küllerinden barışçıl bir yaşam kurdu. Tek gereken, bu barışı paramparça eden tek bir silahtı. Tojo Klanının Beşinci Başkanı Yukio Terada öldürüldü. Ufuktaki savaşla, efsanevi Dojima Ejderi geride bırakmak istediği dünyaya geri çekilir.

Kiryu, rakip klanlar arasında barışı sağlamak için Osaka Sotenbori’ye seyahat etmeli, ancak Kansai Ejderhası olarak bilinen Ryuji Goda savaşını sürdürecek hiçbir şeyde durmayacak. Bu dünyada sadece bir ejderha olabilir.

Sıfırdan yeniden inşa edilen Yakuza Kiwami 2, dizi öne çıkan oyunlarından birini modern bir klasik haline getirmek için Dragon Engine’i kullanıyor. PC sürümü, beklediğiniz tüm meraklı özellikleri içerir: 4K çözünürlük, kilitli olmayan kare hızları, özelleştirilebilir kontroller ve sağlam grafik seçenekleri.

Cabaret Club simülatörünün ve Clan Creator’ın güncellenmiş sürümleri dahil en sevdiğiniz mini oyunları oynayın veya Virtual On, golf bingo ve Toylets arcade limanı gibi tüm yeni eklentileri inceleyin.

Ayrıca Kiwami 2’ye yeni katılan Goro Majima’yı, oyundan önce meydana gelen olayları açığa vuran kendi oynanabilir macerasında yer alan ‘Majima Saga’.

 

 

  • Tür: Macera – RPG – Aksiyon

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 37.5 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: MAYIS 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Yakuza Kiwami 2 TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Yakuza Kiwami 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

 

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-Bit Gerekli)
İşlemci: Intel Core i5-3470, 3,2 GHz / AMD Ryzen 3 1200, 3,1 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 660, 2 GB / Radeon HD 7870, 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 42 GB boş alan

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Yakuza Kiwami 2 CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.