Yakuza Kiwami

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Yakuza Kiwami

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

Yakuza Kiwami CODEX Torrent

Yakuza Kiwami CODEX Torrent

 

 

oyun-konusu

 

 

Yakuza Kiwami, Sega tarafından geliştirilen bir aksiyon-macera video oyunudur ve Yakuza serisinin ilk PlayStation 2’de piyasaya sürülen Yakuza serisinin ilk oyunu olan Yakuza’nın yeniden yapımıdır. Yakuza Kiwami, 2016’da Japonya’da PlayStation 3 ve PlayStation 4’te yayınlandı. ve 2017’de Avrupa ve Kuzey Amerika’daki PlayStation 4’te. Dünya çapında Microsoft Windows için 19 Şubat 2019 tarihinde Steam’de piyasaya sürüldü.

“Kiwami” aşırı demektir.

1995, Kamurocho… Dojima Ejderi Kazuma Kiryu, yeminli kardeşi Akira Nishikiyama’yı ve çocukluk arkadaşı Yumi’yi korumak için bir suç patronunun öldürülmesine düşüyor.

2005… Akira Nishikiyama değişmiş bir adam oldu. Yumi bulunacak bir yer değil. Tojo Klanının kasasından on milyar yen kayboldu ve bu da örgütü iç savaşın eşiğine getirdi. Kazuma Kiryu hapishaneden artık tanımadığı bir dünyaya bırakıldı.

Geliştirilmiş oyun tarzı, genişletilmiş bir sinema hikayesi, Yakuza 0’daki savaş stillerinin geri dönüşü, daha fazla gece hayatı mekanı ve dizi tarafından yeniden kaydedilen ses, Yakuza Kiwami, orijinal vizyonunun en üst ve en “uç” versiyonudur. Şimdi 4K çözünürlükte, kapaksız kare hızlarda, kişiselleştirilebilir kontrollerde ve ultra geniş ekran destekli PC için optimize edilmiş seri.

 

 

  • Tür: Aksiyon – Macera – RPG

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 16.7 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: ŞUBAT 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Yakuza Kiwami TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Yakuza Kiwami Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Intel Core i5-3470 | AMD FX-6300
RAM: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6870
İsteğe bağlı: 2600 – 3100 gpumark ile PU, 4500 – 6300 cpumark ile CPU

 

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Yakuza Kiwami CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.